Online YÖKDİL Kursu

Online YÖKDİL Kursu

Online YÖKDİL Kurslarımız Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri ve Sağlık Bilimleri olmak üzere 3 ayrı eğitim olarak hazırlanmıştır. Eğitimlerde yer alan sorular alanlara özel olarak seçilmiştir ve Dr. Savaş Girgin tarafından açıklamalı olarak çözülmüştür. Eğitimde yer alan sorular türlerine göre ayrılmış ve anlaşılır bir şekilde açıklamalı olarak çözülmektedir. 

 

Online YÖKDİL Kursu İçeriği

YÖKDİL hazırlık programlarımız temel olarak iki bölümden oluşmaktadır.

1. Dilbilgisi Paketi: YÖKDİL hazırlık programlarımızın hepsinde 33 videodan oluşan dilbilgisi hazırlık paketi mevcuttur. Dilbilgisi paketi YÖKDİL'deki soruları daha rahat çözebilmeniz için gerekli olan gramer yapılarını örneklerle açıklamaktadır. Buna ek olarak dilbilgisi bölümüne bol miktarda egzersiz eklenmiştir. Böylelikle sınava hazırlanan adayın belli yapıları aktif olarak kullanabilmesi amaçlanmıştır. Özellikle daha önce YÖKDİL sınavına girmiş ve 30 civarı bir puan almış adayların dilbilgisi paketi ile gerekli altyapıyı oluşturması amaçlanmıştır

2. Açıklamalı Soru Çözümleri: YÖKDİL hazırlık paketi alana özel soru çözümleri içermektedir. Birinci bölümde dilbilgisi eksiklerini gideren adaylar bu bölümde soru çözümleri ile pratik kazanabilmektedir. Soru çözümleri bölümünde de gerekli hallerde konu anlatımı yapılmaktadır. Sorular olabildiğince açık, sade ve anlaşılır bir şekilde çözülmekte ve her dersin materyali PDF olarak paylaşılmaktadır.

 

YÖKDİL Kursu Eğitim Paketleri ve Erişim Süreleri

Kelime bilgisi konusunda daha fazla desteğe ihtiyacı olan adaylar kayıt olurken Akademik Kelime ve Phrasal Verbs eğitimlerimize de kayıt olabilirler. Böylece hem bir yıl boyunca erişim hakları olur hem de eğitime daha az ücret ödemiş olurlar.

Paket almak istemeyen adaylar kayıt olurken 3, 6 ya da 12 aylık erişim seçeneklerinden birini seçebilirler. 

 

Online YÖKDİL Kursu Sık Sorulan Sorular

 • Kendi alanımla alakalı sorular çözmek istiyorum. Bu mümkün mü?

Elbette. YÖKDİL hazırlık programı Sosyal Bilimler, Fen ve Sağlık Bilimleri olarak üçe ayrılmaktadır. Hangi alandan girecekseniz o eğitime kayıt oluyorsunuz ve o alana özel derslere erişiyorsunuz.

 • Dersler nasıl işleniyor?

YÖKDİL’deki soru sırasını takip ediyoruz. Buna göre kelime sorularından başlayıp paragraf sorularına kadar giden bir eğitim tasarladık. İlk dersten başlayıp son derse kadar takip ettiğinizde YÖKDİL sorularını soru sırasına göre çözmüş olacaksınız.

 • Video dersleri izleme sınırı var mı?

Hayır. Videoları istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

 • Aklıma takılan soruları sorabilir miyim?

Elbette. Whatsapp veya sistem üzerinden bize soru sorabilirsiniz.

 • Videoları mobil cihazlarda izleyebilir miyim?

Evet. Videolar her cihazda sorunsuz olarak çalışmaktadır.

 • Materyal gönderiyor musunuz?

Video derslerinin hemen yanında ders içeriğini indir düğmesine basarak materyallerin PDF hallerini bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca kitap göndermiyoruz.

 • Program kimler için uygun?

YÖKDİL’e hazırlanmak için en az B1+ seviyede olmak gerekiyor. Ancak bizim programımızda 33 video derslik bir Dilbilgisi Paketi mevcut. Bu paket ile daha alt seviyelerdeki öğrenciler de programa katılabilirler. İngilizce seviyesi B1+ ve üzeri olan adaylar ise Dilbilgisi Paketini atlayarak doğrudan soru çözüm videolarına geçebilirler.

 • Programda ders harici ne gibi özellikler var?

Video dersler dışında ek testlerimiz var. Bununla birlikte sistem sizin eğitimin yüzde kaçını bitirdiğinizi size gösteriyor. Kayıt olduğunuzda daha önce izlemiş olduğunuz eğitimlerin yanında açık kilit simgesi göreceksiniz. Böylece sisteme girdiğinizde nerede kaldığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Sistemi görmek ve deneme sınavı çözmek için sitemize ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. 

 • Programın bana fayda sağlayıp sağlamayacağından emin olamıyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Öncelikle Youtube kanalımızı ziyaret edin ve demo derslerimize göz atın. Eğer buradaki ders anlatım tarzı size hitap ediyorsa eğitimi satın alabilirsiniz. Hala emin olamıyorsanız bize ulaşın, aklınıza takılan sorulara cevap verelim. Ayrıca İptal ve İade koşullarımızı inceleyin. Programı satın aldıktan sonra cayma hakkınız bulunmakta.

 • Ek paketler hakkında bilgi alabilir miyim?

YÖKDİL eğitimlerimize ek olarak kelime paketlerimiz mevcut. Eğer kelime konusunda daha fazla çalışmanız gerekiyorsa mutlaka kelime paketlerimize göz atın. Web sitemizdeki örnek dersleri inceleyebilirsiniz.

 • Eğitim süreleri ne kadar?

Öğrencilerimize mümkün olduğu kadar esnek bir çalışma ortamı sunmaya çalışıyoruz. Şu an 3,6 ve 12 aylık paketler mevcut. Eğer süre konusunda emin değilseniz bizi arayıp danışabilirsiniz.

 • Videolarda hızlı oynatma seçeneği var mı?

Evet. Videoların çözünürlüklerini ve oynatma hızını değiştirebilirsiniz.

 • Video çözünürlüğü nedir?

Eğitimler Full HD çözünürlüğe sahiptir ve büyük ekranlarda rahatlıkla izlenebilmektedir.

 

 

Online YÖKDİL ve YDS Kursları