Paket Seç

Üyelik süresi seç

EFT ile ödeme:

YÖKDİL Sosyal Bilimler Hazırlık Kursu

YÖKDİL Sosyal Hazırlık Kursu YÖKDİL'e Sosyal Bilimler alanından girecek adaylar için özel olarak hazırlanmış bir sınav hazırlık programıdır. Programdaki örnek soru çözümleri Sosyal Bilimler alanına özel sorulardır ve Dr. Savaş Girgin'in sade ve anlaşılır sunumuyla adayı sınava eksiksiz olarak hazırlamak üzere tasarlanmıştır. Programa kayıt olan öğrenciler dersle ilgili destek almak istediklerinde sistem üzerinden mesaj göndererek dersin eğitmeninden yardım alabilmektedir. Dersin işlenişi hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki Demo Dersimizi izleyebilirsiniz.

Derslerin İşlenişi

YÖKDİL Sosyal Bilimler Hazırlık Programında sorular türlerine göre ayrılmış ve her soru için uygulanması gereken stratejiler üzerinde durulmuştur. Programa kayıt olan bir öğrenci ilk dersten itibaren dersleri takip ederek son derse ulaştığında YÖKDİL'de test edilen tüm soruları çözebilecek yetkinliğe erişebilecektir. Buna ek olarak, sınav için gerekli dilbilgisi altyapısı oluşturmak isteyen adaylar için 34 videodan oluşan 'Grammar Review' bölümü eğitime eklenmiştir. Program akışını öğrenmek için aşağıda yer alan Ders İçeriği sekmesine göz atabilirsiniz.

YÖKDİL Sosyal Bilimler hazırlık programında çözülen soru tür ve adetleri aşağıdaki gibidir:

Soru türüSoru adedi
Tense76
Kelime211
Preposition83
Bağlaç149
Cloze Test75
Cümle Tamamlama314
Çeviri   İng - Tur110
Çeviri   Tur - İng113
Paragraf Tamamlama70
Anlam Bütünlüğünü Bozan70
Paragraf45
Toplam1.316

YÖKDİL Sosyal hazırlık programı için iki farklı paket bulunmaktadır. 

1- Paket istemiyorum seçeneği ile 34 derslik gramer ön hazırlık ve YÖKDİL Sosyal Bilimler Hazırlık Programına kayıt olabilirsiniz.

2- YÖKDİL Sosyal + Akademik Kelime + Phrasal Verbs

     - 34 derslik gramer ön hazırlık ve YÖKDİL Sosyal açıklamalı soru çözümü

     - 158 derslik kelime ve phrasal verbs çalışması

  

YÖKDİL Sosyal Bilgiler Örnek Ders

 

Eğitimde kullanılan içerikleri sistemden PDF olarak indirebilirsiniz.

 

 

 

 

Restatement 

 

 

Phrasal Verbs

 

Üyelik süresince eğitimleri istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Sistemimizi incelemek ve ücretsiz içeriklerimizden faydalanmak için hesap oluşturabilirsiniz. Temadil Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile paylaştıklarını tespit ettiği takdirde hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde sistem otomatik olarak kullanıma açılmaktadır. EFT ile yapılan ödemelerde eğitim ücreti hesaba yatırılınca sistem kullanıma açılacaktır. Hesap Bilgileri: TemaDil Eğitim Danışmanlık ve Yayımcılık Hizmetleri LTD. ŞTİ. TR420011100000000107158271 Kolay Adres: info@temadil.com

Paket Seç

Üyelik süresi seç

EFT ile ödeme:

Demo Ders

Bu kısımdan ders tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz