En verimli İngilizce sınav hazırlık platformu.

Yüksek lisans için dil kursu araştırırken tema dil’in websitesine denk geldim. Savaş hocanın verdiği tavsiyeler ve yönlendirmesi ile yökdil kursuna kayıt oldum. Kursa başlamadan önce yökdil puanım 67,5 idi. Kurs online olmasına rağmen eğitimin ve kullanılan içeriklerin kalitesi, online platformada sağlanan gayet etkili pratik imkanı ve Seçkin hocanın bilgisi, tecrübesi, doğru yönlendirmesi sayesinde 28 Mart’ta girdiğim sınavda skorumu 10 puan arttırarak 77,5’a yükselttim. Üstelik kursa geç kayıt olmama ve sadece 2 ay gibi bir süre devam edebilmeme rağmen. Savaş ve Seçkin hocalarıma verdikleri destek ve kaliteli eğitim için teşekkür ederim.

Ayda K.

 

10 Temmuzda girdiğim Eydsyi geçtiğimi size haber vermek istiyorum. Bu süreçte sizin online programınızın ve kelime programınızın çok faydasını gördüm. Strese sokmayan anlatım tarzınız ve dersteki tekrarlarla fark ettirmeden dersi öğretme tekniğinizin kısa sürede bu başarıya ulaşmamda etkili olduğunu düşünüyorum. Katkılarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Seçkin hocama da selam ve teşekkürlerimi iletirseniz sevinirim.

Süreyya K.

 

Stajımın yeni bitmekte olduğu ve bir kariyer başlangıcı yapacağım bir dönemde hızır gibi yetişen ve ihtiyacım olan sınav puanını almama yardımcı olan hocama çok teşekkür ederim. Pandemi döneminde online eğitimin aslında ne kadar da verimli olabileceğini anladım. Derstte aldığım büyük ilgi ve motivasyon kısa bir süre içerisinde dilimi çok fazla geliştirmeme yardımcı oldu. İhtiyacım olan herşeyi bir öğretmenden aldığımı hissettim. Sınavdaki başarım dışında konuşmamın ve aksanımın ne kadar iyileştiğinin de farkındalığını ve mutluluğunu yaşıyorum. Asla yardımını ve desteğini esirgemen hocama bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

Merve Ö.

 

TemaDil ailesiyle tanıştıktan sonra güven veren yaklaşımları ve eğitim konusundaki tecrübeleri beni çok mutlu etti. Bütün çalışanları ve eğitim kadrosu çok güler yüzlü ve pozitif yaklaşımları ile derslerde rahat bir ortam sağlıyorlar. Yüz yüze eğitim aldığım dönemde özellikle zayıf olduğum speaking konusunda ilerleme kaydettim. Online eğitimlerde ise çok başarılı altyapıları ve kurdukları sistem sayesinde hem sınavların soru tipleri hem de kelime bilgisi açısından çok yararlı oldu. Pandemi sürecinden dolayı ara verdiğimiz yüz yüze eğitime pandemi sürecinden sonra devam etmeyi düşünüyorum.

Oguz D.

Öğrenci

 

Hazırlık okulunu geçmek için pandemi dönemin de kaliteli ve yüz yüze eğitim aradığım bir dönem de karşıma çıkan aslında online eğitime olan önyargılarımı yıkan hocamın çok fazla ilgisi ile hazırlığı 2.5 aylık bir hazırlanma ile geçebildiğim için çok teşekkür ediyorum. Derste aldığım birebir ilgi ve motivasyon İngilizceye olan küskünlüğümü aşmamı sağladı. Ayrıca okulda öğrendiğimden çok daha iyi bir yazma, okuma becerisi edindim. Eksik olduğum her konuda çok yardımcı oldular ve hazırlığı geçmenin yanı sıra kesinlikle iyi bir dil eğitimi aldığımı hissediyorum.

S.Güner

Öğrenci

 

Temadil’i YouTube üzerindeki videoları sayesinde keşfettik. Kaliteli içerikleri ve işime yakın olması sebebiyle deneme dersine katılmaya karar verdim. Seçkin ve Savaş hoca ile görüşme sağladıktan sonra eğitime odaklı bir kurs olduğunu anladım ve 10 aydır kursa devam ediyorum. İngilizce konusunda iyi eğitim almak isteyen kişilere tavsiye ederim.

Hüseyin B.

Mimar

 

YÖKDİL-YDS sınavlarına hazırlanmak benim için büyük bir sorundu; ta ki Temadil’i keşfedinceye kadar… Çoğumuzun sıkıcı diyeceği akademik kelimeleri, hem sistemde yer alan oyunlarla hem de günlük hayatın içine indirgeyerek eşanlamlarıyla birlikte öğretmeleri çok hoş bir şey. Aynı zamanda Temadil sayesinde paragraf soruları, cloze test, çeviri gibi sorulara da daha özgüvenli yaklaşıyorum. Ama Temadil’deki hocaların bana en önemli katkısı; İngilizceyi öğretmelerine ek olarak İngilizceyi sevdirmeleriydi. Yani İngilizceyi sevdirebilmek zordur bence. Bu çok önemli bir şeydi bana göre, zaten sevdirdikleri için büyük bir azimle çalışmaya devam ediyorum. İyi bir şekilde İngilizce öğrenmek için özdisiplin ve motivasyonun gerekli olduğuna inanıyorum. Motivasyonu Savaş hoca ve Seçkin hoca sağlıyor zaten, disiplin size kalmış bir şey.

Furkan T.

Öğrenci

 

Yaklaşık iki aydır sizden online speaking dersi almaktayım ve şimdiden büyük bir gelişme gösterdim ve sayenizde IELTS speaking bölümünü iyi bir derece ile geçeceğime inanıyorum. Çok sabırlı ve pozitif olduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim.🙏

Ezgi S.

IK Destek Uzmanı

 

Hazırlık atlama için online olarak eğitim aldım 2 yıldır sınavı geçmek için uğraşıyordum ama başaramadım. 2 ay önce internette temadil ile tanıştım. Profesyonel eğitimleri sayesinde 2 ay gibi bir sürede sınavı geçmeyi başardım hocalarıma çok teşekkür ederim . Dil eğitimi konusunda çok başarılılar seviyenize göre uygun eğitimle başlayıp en iyi seviyeye gelene kadar ellerinden geleni yapıyorlar. Eksik kaldığınız her konuda sonuna kadar destek oluyorlar.

Ümit D.

Üniversite Öğrencisi

 

Hocam sınavdan 50 almışım. Son 1 ay derslere katılamadım, öncesinde de ne yalan söyleyeyim yeteri kadar çalışmadım 😀 Buna rağmen, sınavda hiçbir kelime yabancı gelmedi. Hep derslerde üstünde durduğunuz şeyler, tekrar etsem muhtemelen hepsini hatırlayacaktım. Bu bile çok iyi sonuç benim için. (Daha önce 35 almıştım.) En önemlisi bu sınavın abartıldığı kadar zor olmadığını ve sizinle hazırlanınca (ve tekrarı ihmal etmeyince 😊) nelerin mümkün olduğunu gördüm. Çok teşekkür ederim emeklerinize. Sevgiler.

Meltem D.

Antrenör

 

TemaDil’e kayıt olmadan önce 47.50 olan puanımı aldığım eğitimle birlikte kısa zamanda 58.75’e yükseltmiş oldum ve hedefime ulaştım. Eğer 1-2 soru tipinde aksilik yaşamasaydım çok daha yüksek bir puan da alabilirdim. Sınavda barajı geçmemi sağlayan şey gramerden yaptığım doğrulardı. TemaDil’in katkısı bu konuda büyük oldu. Başta online eğitime önyargım vardı fakat beklentimin çok üstünde verimli ve bir o kadar da keyifli dersler geçirdim. Verdikleri tüm emek için Savaş ve Seçkin hocalarıma teşekkür ederim.

Taylan Y.

Öğrenci

 

03.11.2019 Tarihinde yapılan YÖKDİL sınavına TemaDil ile hazırlandım ve aldığım skordan oldukça memnunum :) Geçen seneki skorla bu skorum arasında 30 puana yakın bir fark var ve bu sizlerin sayesinde gerçekleşti. Online dersler, site içindeki sorular ve okumalar bu sınava hazırlanmamda çok yardımcım oldu, kaçırdığım dersleri daha sonra izleyerek telafi ettim. Şimdi Mart 2020 YÖKDİL sınavına yine TemaDil ile hazırlanmaya devam edeceğim ve çok daha iyi bir sonuç alacağıma eminim. Bütün emekleriniz için çok ama çok teşekkür ederim.

Bahar Y.

Doktora Öğrencisi

 

2019 YÖKDİL sınavına Temadil ile hazırlandım . Haftanın 2 günü online çok verimli ve benim için çok faydalı geçti. Verdikleri tüyolar ve soru çözüm taktikleri sınavda çok işime yaradı . Çok tşk ediyorum . İyi ki sizinle yola çıkmışım çoook tşkler.

Arzu Y.

Opr. Doktor

 

Seçkin hocayla İngilizce çalışmak kesinlikle çok faydalı ve eğlenceli. Ayrıca çok motive edici bir yaklaşımı var.Haftada iki gün, dört saat bence süre olarak idealdi. Daha sonra sistemde yer alan konuyla ilgili pratikleri yapmanın dersi tamamladığını söylemeliyim. Ted talks’ları dinlemek benim en sevdiğim bölümdü. Ben bu eğitimden çok faydalandım. Daha önce çıkmış soruların üzerinden çalışma yapılması da bence çok faydalıydı. Teşekkür ederim.

Neşe A.

Sağlık Personeli

 

Seçkin Bey ile PTE’den istediğim skoru alabilmek için 2 günde toplam 4 saatlik ders gerçekleştirdik, bu kısa sürede bile istediğim sonucu alabilmeme yardımcı oldu. Ders anlatımından ve yaklaşımından çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Betül K.

Avukat

 

TemaDil ailesi ilk tanışmamızdan itibaren güleryüzlü ve güven veren tavırlarıyla doğru yerde olduğumu hissettirdi. Oldukça kısa süre içinde hedefime ulaşmamda katkılarından dolayı Seçkin hocaya çok teşekkürler. Sınava yönelik çalışma yöntemi, soru havuzu ve test çözme pratiği sınavda başarımı olmamda oldukça katkı sağladı. Online derslere katılım sağlanması, web sayfasında bulunan soru havuzu ve alıştırmaları yapıldığında başarısız olmak pek söz konusu değil. TemaDil’e çok teşekkürler.

Pınar Ç.

Akademisyen

 

Bence TEMADİL’in YÖKDİL eğitimleri hedefe yönelik ve yeterli. Ben ilk girdiğim sınavda hedeflediğim puanı aldım ve buna sizin katkınız çok fazla. Bu konuda çevremdekilere sizi önerebilirim. Online eğitimlere çok fazla katılamadım ama bu şekilde bilgim olsaydı online eğitimi tercih ederdim. Özellikle kaydedilip eğitime katılan kişilerin istediği saatte yeniden izleyebiliyor olması eğitimin en olumlu yönü bence. İletişim seviyeniz de çok iyi. Katılımcıları interaktif bir şekilde eğitime dahil edebiliyorsunuz bu da güzeldi. Özet olarak bu eğitimi yakınlarıma önerebilirim.

Aynur E.

Akademisyen

 

İlk defa tecrübe ettiğim Yds ve Yökdil sınavlarına hazırlanmayı online olarak çok akıcı olarak geçen çok zevkli bir eğitim sistemi oluşturan hocalarımıza canı gönülden teşekkürler.Hocalarımızın yakın sınav takipleri ve deneyimleri insana kısa yoldan çok şey katıyor. Siz neredeyseniz eğitimin sizinle gelebildiği gerçekten çok başarılı bir eğitim programı.Herkese hiç şüphe duymadan katılmalarını tavsiye ederim.

Nergis D.

Doktora Öğrencisi

 

Çok kıymetli bilgiler veriyorsunuz. Sınav hakkındaki gözlemleriniz çok doğru ve bilgileriniz çok geniş. Bunları da bizlere anlatma yeteneğinizle birleşince çok etkili oluyor. Yaptıklarınızi takdir etmemek mümkün değil …tekrar teşekkürler

Gaye Ş.

Öğretmen

 

Artık bir kurs için saatlerce şehirde dolaşıp en iyi kursu bulma, arabanız için park yeri arama veya vaktinizi bu süreçte kaybetme derdi yok, çünkü artık her şey parmaklarınızın altında. En son yaklaşık 7 yıl önce girdiğim dil sınavından 45 olan bu puanımı bu sistem ve değerli hocalarım sayesinde sadece 3 ayda ve makul bir fiyatla 72 puana çıkardım. Bu konuda kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır. İnternet ortamında sunulmuş olan bu program, kara tahtada işlenilen dersten 2 kat daha fazla ders görmenizi ve pc yardımıyla dersleri kolayca not almanıza yardımcı oluyor. Ayrıca dersi tekrar için derste işlenildiği şekliye defalarca açıp izleme fırsatı sunuyor. Bu sistem sizin sınava hazırlanmak için hem daha pratik hem daha eğlenceli. Ayrıca alanında tecrübeli olan Savaş ve Seçkin hocalarımız sayesinde sınava hedef odaklı hazırlanmak büyük ayrıcalık. Kursa hazırlanacak arkadaşlarıma tavsiyem eğer gerçekten güvenilir ve kaliteli eğitim istiyorsanız TemaDil sizin için büyük bir avantaj olacaktır.

Mehmet A.

 

Şubat ayında, siz ve Seçkin hocamın hazırlamış olduğu YÖKDİL hazırlık programı sayesinde hayallerim gerçek oldu ve 55 diye hedeflediğim İngilizce sınavından 62,50 puan aldım. Yapamam, başaramam derken; sizlerin destekleri sayesinde 1 ay gibi çok kısa bir sürede çalışma programınızı satın alarak dersleri takip ettim ve 2017 YDS Sonbahar sınavından 23 puan aldım ve şimdiki YÖKDİL sınavından 62,50 puana yükseldim. TemaDil sadece iki kardeşin girişimcilik hikayesi değil, benim gibi birçok insanın umutlarını gerçeğe dönüştüren bir eğitim kurumu olacaktır. İyi çalışmalar dilerim.

Hamide A.

Genel Müdür Yrd.

 

Sınıf ortamında interaktif bir şekilde İstanbul trafiğinde saatlerimi harcamadan ders alma fırsatı buldum ve 1.5 aylık kısa bir sūre sonunda istediğim puanın da ūstunde puan (hedef 60 ken 75) almamı sağlayan Tema Dil e çok teşekkür ederim. Dersi anlaşılır ve eğlenceli kılmak uzman işi ve uzmanlarla dil sinavina hazırlanmak daha kolay.

Ahmet E.

Denetçi Yrd.

 

YÖKDİL sınavı için online eğitim programına katılmam, online eğitime dair artan sempatimi daha da pekiştirdi. Yöntem ve araçların bir sınıf ortamına mahkum olmadan eğitimi alma imkanı vermesi en faydalı özellik. Zamanında katıldığınız canlı eğitimler tam etkileşimli bir sınıf ortamı sunduğu gibi, zamana bağlı olmaksızın eski dersleri daha sonra da alabilirsiniz. Savaş ve Seçkin hocaların titiz çalışmasıyla oluşturulmuş deneme sınavları ve testler de eğitimin tercih edilmesinde öne çıkan artılardan. Tüm bunların sınav sonucumu doğrudan etkilediğini düşünüyorum.

İskender G.

İK Müdürü

 

Öncelikle TemaDil ekibine çok teşekkür ediyorum. Dersler çok güzel ve verimliydi. Bu kadar kisa sürede bana bu kadar yol aldirilmasina çok şasırdım. Savaş hocamı zaten tanıyorum, alanında en iyilerindendir. Onun referansıyla derslere katıldım tabiki yanılmadim çok memnun oldum aldığım eğitimden. Bu kadar kısa zamanda harika performans oldu benim icin:)

Buse Y.

Öğrenci

 

Temadil YÖKDİL programına katılmak çok kolaydı ve benim açımdan güzel bir program oldu. Sınava yönelik son zamanlarda yapılan çalışmalar aklımda çok rahat bir şekilde kaldı ve sınavda çok büyük bir avantaj elde etmemi sağladı. Süreç çok hızlı ve çok kolay ilerledi. Canlı ders saatleri katılım için çok uygun ve dersleri fırsat buldukça tekrar izlemek çok büyük yarar sağlıyor. Aynı zamanda siteye yüklenen testler ve vocabulary log bölümü kelime bilgime çok yardımcı oldu. Sanki özel ders alıyormuşum gibi hissettim bütün süreç boyunca. Hocaların verdiği tüyolar soruları rahatça çözmemi sağladı.

Mehtap B.

Mezun

 

Bence gayet faydalı bir programdı. Verimli bir süreç geçirdik. Online dersin konforlu olmasından dolayı verimi artırdığını anladım.

Irmak B.

Akademisyen

 

TemaDil’ in YÖKDİL programını çok yararlı ve ilerletici olarak nitelendirebilirim. Savaş ve Seçkin Hocaların sınavın özüne yönelik açıklamalarından çok yararlandım. Akademik kariyer için çok önemli olan bu dönemeci başarı ile aşmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Saim A.

Akademisyen

 

Online eğitimi kesinlikle tavsiye ederim. Tecrübeli hocalarımızla bu sistemin faydasını bizzat görme fırsatım oldu. Teşekkürler ederim.

Gülay K.

Akademisyen

 

YÖKDİL Programı, testleri tekrar etme, sonuçlarını anında görme ve tüm dersleri geriye dönük izleme imkanı verdiğinden özellikle yoğun iş temposunda çalışanlar için son derece yararlı. Özenle seçilmiş örnek soruları çözdükçe hız kazanılması ve derslerde tekniklerin öğrenilmesi kişinin kendine olan güvenini artırması açısından da çok faydalı. Eğitmenlerin ellerine sağlık, herkese tavsiye ediyorum.

Serap O.

Akademisyen

 

Eğitime dahil olduğumda ilk defa online ders deneyimi yaşayacağım için bazı çekincelerim vardı. Bağlantım koparsa, sisteme giremezsem, sıkılırsam, soru soramazsam gibi ancak bunların hiçbirisi ile karşılaşmadım. Aksine sistem iyi tasarlanmışdı, hocaların anlatımı akıcıydı ve sorduğum bütün soruların cevabını anlık olarak aldım. En önemlisi de sınav çok iyi analiz edildiği için, içerik çok iyi oluşturulmuştu. Derslerde üzerinde durulanların neredeyse hepsi ile sınavda karşılaştım. Özellikle Seçkin Hoca’nın üstüne basa basa söylediği carry out ile sınavda karşılaştığımda yüzümde bir gülümse oldu ve doğru cevabı işaretledim. Muhteşemsiniz teşekkürler.

Nagehan U.

Akademisyen

 

TemaDil’in uzaktan eğitim sistemi öğretici, güncel ve sonuç odaklı olmasının yanında her an erişilebilmesi yönü ile de fark yaratıyor. Hocaların özellikle YDS ve YÖKDİL uzmanlıkları adayı aşamalı olarak ve optimum zamanda sınava hazırlıyor. Sistemin dinamik yapısı teşvik edici ve son derece kullanıcı dostu. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Murat Ç.

Akademisyen

 

Seçkin ve Savaş hocayı önceden tanıyorum, özellikle standart sınavlara hazırlık konusunda alanlarında en iyi hocalar diyebilirim. YÖKDİL ve YDS eğitimlerini online platformda vermeye başladıklarını öğrenince hemen kayıt yaptırdım. Bir aylık yoğun bir eğitimden sonra beklediğim skorun 10 puan üzerinde aldım. Çok teşekkür ediyorum.

Güneş K.

Yüksek Lisans Öğrencisi

 

Yaklaşık bir aydan bu yana YDS İngilizce hazırlanıyoruz. Sizi tebrik ediyorum. Seçtiğiniz sorular, kelimeler ve çeviri konuları neredeyse yüzde doksan isabetliydi. Bu sınava tam olarak hazırlanamadım ama artık sizinle birlikte yapabileceğime inanıyorum. Teşekkürler. Selametle Seçkin-Savaş hocam AYRICA merakla online conversation club bekliyorum.

Ekrem Ş.

Uzak Yol Kaptanı

 

Hocam ilk İngilizce puanım 25 di şu an 41 e yükselttim ama çok yoğun çalıştığımdan dolayı kelime ezberleyip tekrar yapamamıştım. Ama bana çok faydası oldu artık korkmuyorum sizin programınız ile daha da yükselteceğime eminim. Yeni hedefim 70. Çok iyi anlatıyorsunuz ben sadece sizin anlattıklarınızla 33 doğru yaptım. Bu yüzden hem Savaş hemde Seçkin hocama teşekkür ediyorum.

Nur A.

Öğrenci

 

Ben Temadil ailesiyle Savaş Hoca sayesinde tanıştım. Savaş Hocayı da Seçkin Hocayı da kendi hazırlık sınıfımdan tanıyordum. Üniversitede hazırlık okumama rağmen bölümüm türkçe olduğu için 4 sene boyunca ingilizceden koptum. YDS ya da YÖKDİL gibi bir sınavı verebilmek için tekrardan ingilizce eğitim almam gerekiyordu. Ben bu açığımı temadille kapattım. Yüksek lisans derslerim nedeniyle derslerin çoğuna online olarak katılamasam da dersler kaydedilip sisteme yüklendiği için sonradan izleyerek açığımı tamamlamaya çalıştım. Kendi yoğunluğumdan dolayı gerekli özenle çalışamasam da normalde alacağım puandan çok daha yüksek bir puan aldım. Dersleri düzenli takip edilir, sınavları ve testlerine katılım sağlanırsa programın çok iyi bir sonuç verebileceğini düşünüyorum.

Damla H. A.

Yüksek Lisans Öğrencisi

 

Değerli TemaDil Ailesi Savaş ve Seçkin Hocalarım Hayatımdaki beklenmedik sürprizler sonucu tanışarak İngilizce seviyemin yükseltilmesinde son derece profesyonel, bir o kadar sevecen,insancıl ve girgin yaklaşımınız sayesinde, daha ilk seferden 72.5 gibi bir sonuç almamı sağladığınız için öncelikle teşekkür etmek isterim. Özellikle önümüzdeki günlerde gelişeceği gözlenmekte olan uzaktan eğitim platformunda birer duayen olma yolunda ilerleyeceğinizi düşünüyor ve diliyorum. Bu bağlamda, gerek grup gerekse özel derslerdeki, samimiyet dolu güler yüzünüzün, bizlere aşıladığı olumlu gelişim ve yaşam sevincinin, sizleri de sonsuza kadar beslemesini dilerken, tüm emekleriniz için candan teşekkürler. Sevgi ve Saygılarımla

J. Ç.

Akademisyen

 

Birkaç ay önce Tema Dil Online IELTS derslerine katıldım. Daha önce kapsamlı bir ingilizce sınavına hiç girmediğim için sınava dair ön yargılarım ve korkularım vardı. Bu noktada kursun bana sağladığı en büyük faydalar sınav mantığını kavramam, soru tiplerine aşinalık kazanmam, kendi eksiklerimin farkına varmam ve hazır olduğumda sınava özgüvenle girmem oldu. İki yaşında bir oğlum olduğu için derslerin akşam saatlerinde ve online olması benim için muhteşemdi. Bir de gerektiğinde derse sadece sesinizle katılıyorsunuz yani hazırlanmanıza, kıyafetlerle zaman kaybetmenize gerek yok. Bilgisayar, kulaklık, internet işte hazırsınız! Üstelik en fazla 4 kişiyle devam ettiğiniz için samimi bir ortamla, istekle, hevesle derslere katılmanız artı bir şans oluyor. Gül hoca bize her ders bir ödev vermeye çalıştı, bazen zor gelse de itiraf etmeliyim ki ödevler sayesinde tekrar yapmış ve daha iyi kavramış oldum. Kurs süresi de tam kararında; ne sıkılıyorsunuz ne de yetersiz hissediyorsunuz. Genel olarak özetlersek; ben çok faydasını gördüm ve herkese de tavsiye ederim. Ancak bu program sadece dinlemekle size bu faydaları sağlamayacak sizin de çalışmanız, gayret etmeniz gerekecek.

Merve Ş.

Ar-Ge Uzmanı

 

Kursa başlamadan önce 65 civarı KPDS puanım vardı ve sınava yönelik İngilizce çalışmam olmamıştı. Kurs sonunda YÖKDİL Fen bilimleri sınavından 87.5 puan aldım. Kurs süresince TemaDil Learning Management System içerisinde bulunan vocabulary, breaking news, ted talk, reading comprehension bölümlerinin derslerle birlikte çok faydasını gördüm. Ders içeriğine gelince; Seçkin Hoca’mızın dersleri güncel kısa haberler ile başlatıp kelime ve okuma çalışmaları yapması, gramer konularında kitaplarda sayfalar dolusu anlatılan konuların özünü, gerekli ve yeterli kısmını hem sınava hem de genel İngilizceye yönelik hazırlayacak şekilde aktarması, sınav soru tipleri kapsamında çok sayıda soru çözmesi ve özellikle bu soruları çözerken seçenekleri görmeden cevabı tahmin ederek çözümü arama şeklinde bir metod uygulaması derslere olan ilgiyi artıran, beni ve diğer arkadaşlarımı başarıya ulaştıran en önemli etkenlerdi diyebilirim. Hocalarımızla iletişim konusuna gelince; hem Savaş Hoca hem de Seçkin Hoca telefonlarını paylaştılar ve ne zaman aklıma takılan bir soru olsa kısa sürede irtibat kurup sorularıma cevap aldım, ayrıca hocalarımız diğer akademik İngilizce sınavlarına yönelik kitap ve video önerilerinde de bulundular. Başarıya ulaşmak için bir sürü test kitabı vb kaynak almaya gerek olmadığını, kelime çalışması ve günlük az da olsa okuma rutini ile birlikte hocalarımızın sınava yönelik tavsiyelerine uyulursa sitedeki her şeyin yeterli olacağını düşünüyorum. Çünkü sistemde her türden çok fazla soru, kelime gibi akademik sınavlarda ihtiyaç duyulan her şey var. Bu kurs ile birlikte hocalarımın desteği sayesinde İngilizceye olan ön yargım iyice azaldı ve YDS/YÖKDİL adına kendime 90+ hedef koydum. Ön yargımın tamamen yok olmaması sınavlarda seçilen kelime ve parçaların içerik ve zorluk olarak dönemsel açıdan istikrarlı olmamasındandır:) Hocalarıma emekleri için tekrar tekrar teşekkür eder, haklarını ödeyemeyeceğimi bir kere daha ifade etmek isterim. İki yaşında bir oğlum olduğu için derslerin akşam saatlerinde ve online olması benim için muhteşemdi. Bir de gerektiğinde derse sadece sesinizle katılıyorsunuz yani hazırlanmanıza, kıyafetlerle zaman kaybetmenize gerek yok. Bilgisayar, kulaklık, internet işte hazırsınız! Üstelik en fazla 4 kişiyle devam ettiğiniz için samimi bir ortamla, istekle, hevesle derslere katılmanız artı bir şans oluyor. Gül hoca bize her ders bir ödev vermeye çalıştı, bazen zor gelse de itiraf etmeliyim ki ödevler sayesinde tekrar yapmış ve daha iyi kavramış oldum. Kurs süresi de tam kararında; ne sıkılıyorsunuz ne de yetersiz hissediyorsunuz. Genel olarak özetlersek; ben çok faydasını gördüm ve herkese de tavsiye ederim. Ancak bu program sadece dinlemekle size bu faydaları sağlamayacak sizin de çalışmanız, gayret etmeniz gerekecek.

Ahmet E.

Araştırma Görevlisi

 

Kentte yaşayan pek çok insan gibi zamanla yarışıyorsanız; trafik, kalabalık ve gürültü gibi olumsuzlukları öteleyen, online İngilizce kursunun çok ötesinde bir kurs deneyimi TemaDil. Başlangıç puanımı 3,5 ay içinde 30 puan yükselten donanımlı bir eğitim sağladı. Başlangıç puanım 56 iken YÖKDİL puanım 86’ya çıktı. Diğer Online kurslardan farkına gelince… Hocalarımız Sayın Savaş Girgin ve Sayın Seçkin Girgin dersler sırasında çıkmış soru tiplerini analiz ederek zekice tasarlanmış bir programa sokuyorlar sizi. Sisteme yüklenen videolar, haberler, testler İngilizceyi bir anda yaşamınızın bir parçasına dönüştürüyor, dinamizmi diri tutuyor. “Kervan yolda düzülür” diyen kursların aksine “Usul asılı belirler” diyorlar ve sistemli yapı, birikimli ve deneyimli hocaların önderliğinde, evinizin konforunda önünüze sunuluyor. Zorlayıcı ve eğlenceli. İki saatlik derslerin on dakika kadar kısa sürdüğünü hissediyor insan. Bu kadar eğlenerek öğrenmek de olanaklıymış meğer. İş hocalarda bitiyor. Tek yapılması gereken, sistemin sizi yönlendirmesine izin vermek, verilen taktikleri soruları çözerken unutmamak… İyi hocalarla, kısa zamanda neler başarılabileceğini gördüm bu sürede. Teşekkürler hocalarım. Hakkınız ödenmez.

Dr. İnci Ç.

Öğretmen

 

TemaDil ile YÖKDİL programı çok keyifli ve kolay. Online eğitim günümüz şartlarında bizi sınıflarda toplanma gereksiniminden kurtarıyor. Derslere istediğiniz yerde, farklı şehirlerden, hatta ülkelerden internet bağlantınız olan her yerden, işten, evden vb. katılabiliyorsunuz. Özellikle İstanbul için iş çıkış saati kursa git, eve gel en asgari şartlarda 2 saat zaman maliyetinden kurtulmuş oluyorsunuz. Online eğitimde ise birebir sınıf ortamındasınız, birebir sınıf ortamı gibi olmaz diye düşünebilirsiniz, fakat bunu deneyimlediğinizde bu kaygının boş yere duyulduğunu göreceksiniz. Hocaların derslerde anlattığı köşe noktalar özellikle sınavda sizin yanlış yapmanızın önüne geçecek şekilde belirlenmiş. Sınavda hoca burada bunu demişti, şurada şunu demişti diye sanki hoca yanınızdaymış gibi bir his oluşuyor. En azından bende böyle oldu. Derslerde seçilen kelimeler, üzerine basılan noktaların neredeyse tamamı sınavda karşınıza çıkıyor, hocalarla konuştuğumuzda da zaten bu durum için özel hazırlık yaptıklarını öğreniyoruz. Hocalar da her sınava girip yeni farklı ne var, nerelere dikkat edilmeli gibi noktaları değerlendirerek, bilgi birikimlerini sürekli güncel tutuyorlar. Eğitimde öğrendiklerimizin sınav dışında işimize yaraması konusuna gelirsek; derslerde öğrendiğiniz kelimeler ya da özel cümleler akademik ve iş hayatında size nokta atışı yaptırabiliyor. Örneğin derste öğrendiğim “contrary to prevailing belief” yapısı iş görüşmesinde çok işime yaradı. Değişen ve dijitalleşen işlerimizde, dünyamızda klasik eğitim sisteminin sürdürülemez olduğunu düşünüyorum ve online eğitimi işinin ehli ve bu işe ciddi emek harcayan TemaDil ‘de tavsiye ediyorum Hocalarıma çok teşekkür ederim.

Çağlar B.

Financial Risk Manager

 

TemaDil’in tecrübeli kadrosunu uzun yıllardır tanıyor olmam nedeniyle programa olan güvenim daha en başından tamdı. Ancak genç kuşak kadar bilişim dünyası ile iç içe olmayışım nedeniyle eğitim metodunun bana uygun olmadığını düşünerek programa ön yargılı olarak sadece kendimi denemek için başladım. Hatta zamanlama sorunu yaşadığım için de bütün dersleri online olarak değil ancak sonrasında kayıtlardan takip edebildim. Ancak şu kadarını söyleyebilirim, çok pratik ve kitaptan soru çözmekten çok daha eğlenceli bir programla tanışmış oldum. Bu programla birlikte online eğitime dair bütün önyargılarım yıkıldı diyebilirim. 1 aylık bir uğraşla dil puanım 15 puan birden yükseldi. Kaldı ki bu program sadece sınava yönelik olarak değil; aksine başlangıç, orta ve ileri düzeyde İngilizce eğitimlerinde çok daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Etrafımdaki pek çok kişiye tavsiye ettim. Pek çok kişi şu anda yeni program duyurularını bekliyor diyebilirim. Ben bir ayda bu kadar farkını gördüysem uzun soluklu bir programla nasıl bir sonuç alınır düşünemiyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler…

Aylin G.

Özel Kalem Müdürü

 

TEMADİL ile ilk eğitimim yoğun ve yorgun bir İngilizce hazırlık süreci içinde başlamıştı. İstanbul’un bir ucundan bir ucuna eğitim almaya sırf muhabbetlerini sevdiğim, fikirlerimi özgürce konuşabildiğim güler yüzlü hocalarımı görmeye gidiyorum dersem tamamen yalan olur. Tabi ki çok büyük katkısı var bunların ama asıl mesele eğitimi çok boyutlu algılayabilir olmamı sağlamaları ve “garabet, dayatma, zorba ” İngilizceyi bana sevdirmeleridir. İnandığım en temel şey sevmeden hiçbir şeyin öğrenilemeyeceği yönünde. Ne var ki oldukça büyük bir eşiği atlamış olmakla birlikte bir müddet eğitimime ara verdiğim sırada TEMADİL online eğitim sürecine başladı. Gerçi online eğitim fikri ısınamadığım ve faydasız gördüğüm bir noktaydı. Ama sanal algısı yaratmayan hatta iletişim gücünü hissettiğim bir eğitim oldu YÖKDİL hazırlık kursu. Ayrıca ne büyük bir konformuş hocalarımı bu online sistemle bulunduğum tüm sosyal ortamlara götürebiliyor olmam. Ama her şeyden önemlisi bu eğitimin en güzel yanı ve tabii ki sektördeki diğer eğitimlerden farkı İngilizce algısının ve sınavlardaki taktik savaşının aynı anda eğitimin içinde yer almasıdır. Bir yandan öğrenmeyi sağlamaya çalışan hocalarımız (ki bu iş öğrenmeden olmuyor) diğer yandan da vakit kazandıracak taktiklerle hızımızı arttırmaya çabaladılar. En nihayetinde kağıt kalem gerektirmeyen ağırlığı olmadan toplu taşımada bile kullanabildiğim sistemdeki bol bol materyal ile ve tekrar tekrar izlediğim derslerle ulaşmak istediğim yeri de fazlasıyla geçtim. Bitti mi eğitim hayır yeni başlıyor … AYRICA merakla online conversation club bekliyorum.

Mefule F.

İstatistikçi

Ücretsiz Seviye Tespit Sınavı TemaDil

İngilizce seviyenizi öğrenmek için sınavlarımızı çözebilirsiniz.

Sınavı Çöz