Üyelik süresi

Konuşma Ağırlıklı Genel İngilizce Kursu kısa sürede İngilizce konuşabilmeniz için tasarlanmış bir eğitim programıdır. Programa katılmak isteyen adaylar öncelikle Genel İngilizce Seviye Tespit Sınavını çözer. Çıkan sonuca göre ikinci aşamada adaylardan kompozisyon yazmaları istenir. Ardından bir konu hakkında iki dakikalık bir konuşmanın ses kaydını göndermeleri istenir. Bu değerlendirmeden sonra adayın seviyesine uygun program kendisine önerilir.

Program İçeriği

80 ders saati 

13 Haftalık Kapsamlı Program

* Programın bitiş süresi tatiller nedeniyle uzayabilmektedir. Program resmi tatiller hariç 80 saattir.

* Kayıt olurken ‘Paket Seç’ düğmesine basarak ‘Genel İngilizce + Akademik Kelime Seti’ paketini seçin. Bunun için ek ücret ödemeyeceksiniz.

Dersler Zoom üzerinden yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır. Ders kayıtları dersler bittikten sonra 3 ay süre ile saklanmaktadır.

Program içeriklerine erişim 12 aydır. Bu süre boyunca sistemde yer alan Akademik Kelime, Academic Phrasal Verbs ve Genel İngilizce dersine eklenecek içeriklere bir sene boyunca erişebileceksiniz. Bunun yanında Pearson yayınevinin MyEnglishLab platformuna bir senelik erişim imkanı sunulmaktadır.

Paketler

Genel İngilizce Hafta İçi: Pazartesi – Çarşamba ya da Salı – Perşembe  günleri saat 20:00 – 22:25 arası 

* 22:30 - 22:50 arası kişisel feedback 

Genel İngilizce Hafta Sonu: Cumartesi - Pazar günleri saat 10:00 - 12:25 arası

* 12:30 - 12:50 arası kişisel feedback 

Kontenjan

Sınıf kontenjanı 8 öğrencidir.

Materyal

Ders kitabı kargo ile adrese ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Programlarımızda saygın yayınevlerinin en son basım kitapları kullanılmaktadır.


Seviyeler

Sınıflar seviyeye göre ayrılmaktadır. Seviye tespit sınavından sonra öğrencinin sınıfı belirlenir.

  • Elementary
  • Pre-intermediate
  • Intermediate
  • Intermediate Plus
  • Upper-intermediate

Ödemeyi yaptıktan yaklaşık bir dakika sonra işleminiz onaylanacaktır. Bu süre sonunda sayfayı yeniledikten sonra kayıtlı olduğunuz eğitime erişebileceksiniz. Kredi kartına vade farksız 3 taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde sistem otomatik olarak kullanıma açılmaktadır. EFT ile yapılan ödemelerde eğitim ücreti hesaba yatırılınca sistem kullanıma açılacaktır. Canlı eğitimlerde kontenjan sınırı olması, sınıf açılması için en az 6 öğrenci gerekmesi ve 8 öğrenciden daha fazla öğrencinin sınıfa kabul edilmemesi nedeniyle eğitim başladıktan sonra ücreti iadesi yoktur. Katılımcı eğitime başladıktan sonra farklı bir eğitime geçemez veya kaydını daha sonra açılacak bir eğitim için donduramaz. Eğitim başlamadan önce eğitimden vazgeçilmesi durumunda eğer gönderildiyse öğrencinin ders kitabını kargo ile iade etmesinin ardından eğitim bedeli kesintisiz olarak iade edilir

Üyelik süresi

Demo Ders

Bu kısımdan ders tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz