Paket Seç

Üyelik süresi seç

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Hazırlık Kursu

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Hazırlık Kursu YÖKDİL'e Sağlık Bilimleri alanından girecek adaylar için özel olarak hazırlanmış bir sınav hazırlık programıdır. Programdaki örnek soru çözümleri Sağlık Bilimleri alanına özel sorulardır ve Dr. Savaş Girgin'in sade ve anlaşılır sunumuyla adayı sınava eksiksiz olarak hazırlamak üzere tasarlanmıştır. Programa ek olarak 158 videodan oluşan Akademik Kelime ve Phrasal Verbs Setimizi satın alarak sınav performansınızı daha da artırabilirsiniz. Programa kayıt olan öğrenciler dersle ilgili destek almak istediklerinde 0552 799 1115 nolu Whatsapp hattımıza mesajlarını ileterek destek alabilmektedir. Dersin işlenişi hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki Demo Dersimizi izleyebilirsiniz.

YÖKDİL Sağlık hazırlık programında çözülen soru tür ve adetleri aşağıdaki gibidir:

Soru türüSoru adedi
Tense86
Kelime111
Preposition38
Bağlaç83
Cloze Test85
Cümle Tamamlama216
Çeviri   İng - Tur60
Çeviri   Tur - İng60
Paragraf Tamamlama94
Anlam Bütünlüğünü Bozan94
Paragraf48
Toplam975

YÖKDİL Sağlık hazırlık programı için iki farklı paket bulunmaktadır. 

1- Paket istemiyorum seçeneği ile 33 derslik gramer ön hazırlık ve YÖKDİL Sağlık Bilimleri Hazırlık Programına kayıt olabilirsiniz.

2- YÖKDİL Sağlık + Akademik Kelime + Phrasal Verbs

     - 33 derslik gramer ön hazırlık ve YÖKDİL Sosyal açıklamalı soru çözümü

     - 158 derslik kelime ve phrasal verbs çalışması

  

Örnek Ders

 

Eğitimde kullanılan içerikleri sistemden PDF olarak indirebilirsiniz.

 

 

Örnek Ders

 

Restatement 

 

Phrasal Verbs

 

Ödemeyi yaptıktan yaklaşık bir dakika sonra işleminiz onaylanacaktır. Bu süre sonunda sayfayı yeniledikten sonra kayıtlı olduğunuz eğitime erişebileceksiniz. Üyelik süresince eğitimleri istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Sistemimizi incelemek ve ücretsiz içeriklerimizden faydalanmak için hesap oluşturabilirsiniz. Temadil Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile paylaştıklarını tespit ettiği takdirde hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir. Kredi kartına vade farksız 3 taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde sistem otomatik olarak kullanıma açılmaktadır. EFT ile yapılan ödemelerde eğitim ücreti hesaba yatırılınca sistem kullanıma açılacaktır. Hesap Bilgileri: TemaDil Eğitim Danışmanlık ve Yayımcılık Hizmetleri LTD. ŞTİ. TR420011100000000107158271 Kolay Adres: info@temadil.com

Ders Paketi Seç

Üyelik süresi seç

Demo Ders

Bu kısımdan ders tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz