Paket Seç

Üyelik süresi seç

EFT ile ödeme:

YÖKDİL Fen Bilimleri Hazırlık Kursu

 

Eğitim İçeriği 

Paket istemiyorum seçeneği ile aşağıdaki içeriklere erişebileceksiniz;

  1. 107 video ders YÖKDİL Fen Bilimleri alanına özel açıklamalı soru çözümü

  2. 34 video ders gramer ön hazırlık ve YÖKDİL Fen açıklamalı soru çözümü

Paket seçerseniz;

YÖKDİL Fen eğitimine ek olarak Akademik Kelime ve Phrasal Verbs eğitimlerini beraber satın almış olursunuz.

 

YÖKDİL Fen Bilimleri Hazırlık Kursu YÖKDİL'e Fen Bilimleri alanından girecek adaylar için özel olarak hazırlanmış bir sınav hazırlık programıdır. Programdaki örnek soru çözümleri Fen Bilimleri alanına özel sorulardır ve Dr. Savaş Girgin'in sade ve anlaşılır sunumuyla adayı sınava eksiksiz olarak hazırlamak üzere tasarlanmıştır. Programa ek olarak 158 videodan oluşan Akademik Kelime ve Phrasal Verbs Setimizi satın alarak sınav performansınızı daha da artırabilirsiniz. Programa kayıt olan öğrenciler dersle ilgili destek almak istediklerinde sistem üzerinden mesaj göndererek dersin eğitmeninden yardım alabilmektedir. Dersin işlenişi hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki Demo Dersimizi izleyebilirsiniz.

Derslerin İşlenişi

YÖKDİL Fen Bilimleri Hazırlık Programında sorular türlerine göre ayrılmış ve her soru için uygulanması gereken stratejiler üzerinde durulmuştur. Programa kayıt olan bir öğrenci ilk dersten itibaren dersleri takip ederek son derse ulaştığında YÖKDİL'de test edilen tüm soruları çözebilecek yetkinliğe erişebilecektir. Buna ek olarak, sınav için gerekli dilbilgisi altyapısı oluşturmak isteyen adaylar için 34 videodan oluşan 'Grammar Review' bölümü eğitime eklenmiştir. Program akışını öğrenmek için aşağıda yer alan Ders İçeriği sekmesine göz atabilirsiniz.

YÖKDİL Fen hazırlık programında çözülen soru tür ve adetleri aşağıdaki gibidir:

Soru türüSoru adedi
Tense89
Kelime84
Preposition28
Bağlaç62
Cloze Test85
Cümle Tamamlama230
Çeviri   İng - Tur61
Çeviri   Tur - İng61
Paragraf Tamamlama65
Anlam Bütünlüğünü Bozan65
Paragraf72
Toplam902

YÖKDİL Fen hazırlık programı için iki farklı paket bulunmaktadır. 

1- Paket istemiyorum seçeneği ile 34 derslik gramer ön hazırlık ve YÖKDİL Fen Bilimleri Hazırlık Programına kayıt olabilirsiniz.

2- YÖKDİL Fen + Akademik Kelime + Phrasal Verbs

     - 34 derslik gramer ön hazırlık ve YÖKDİL Fen açıklamalı soru çözümü

     - 158 derslik kelime ve phrasal verbs çalışması

  

Örnek Ders

 

Eğitimde kullanılan içerikleri sistemden PDF olarak indirebilirsiniz.

 

 

Örnek Ders

 

Restatement 

 

Phrasal Verbs

 

Ödemeyi yaptıktan yaklaşık bir dakika sonra işleminiz onaylanacaktır. Bu süre sonunda sayfayı yeniledikten sonra kayıtlı olduğunuz eğitime erişebileceksiniz. Üyelik süresince eğitimleri istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Sistemimizi incelemek ve ücretsiz içeriklerimizden faydalanmak için hesap oluşturabilirsiniz. Temadil Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile paylaştıklarını tespit ettiği takdirde hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde sistem otomatik olarak kullanıma açılmaktadır. EFT ile yapılan ödemelerde eğitim ücreti hesaba yatırılınca sistem kullanıma açılacaktır. Hesap Bilgileri: TemaDil Eğitim Danışmanlık ve Yayımcılık Hizmetleri LTD. ŞTİ. TR420011100000000107158271 Kolay Adres: info@temadil.com

Paket Seç

Üyelik süresi seç

EFT ile ödeme:

Demo Ders

Bu kısımdan ders tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz