Paket Seç

Üyelik süresi seç

EFT ile ödeme:

Online YDS hazırlık programı YDS'de test edilen tüm soru tiplerine yönelik çalışmalar içeren kapsamlı bir eğitim programıdır. Konu anlatımı ve soru çözümlerine ek olarak 34 videodan oluşan dilbilgisi paketi ile gramer konusunda desteğe ihtiyaç duyan adayların eksiklerini tamamlamaları amaçlanmıştır. Bu programı bitiren bir aday eğitim sonunda bini aşkın örnek soru çözmüş olacak ve YDS'ye eksiksiz olarak hazırlanabilecektir. Programa kayıt olan öğrenciler dersle ilgili destek almak istediklerinde sistem üzerinden mesaj göndererek dersin eğitmeninden yardım alabilmektedir. 

YDS eğitimlerini Dr. Savaş Girgin vermektedir.

Paketler

1- Paket istemiyorum seçeneği ile 34 derslik gramer ön hazırlık ve YDS Hazırlık Programına kayıt olabilirsiniz.

2- YDS + Akademik Kelime + Phrasal Verbs

     - 34 derslik gramer ön hazırlık ve YÖKDİL Sosyal açıklamalı soru çözümü

     - 158 derslik kelime ve phrasal verbs çalışması

Örnek Ders

Paketler

YDS hazırlık paketine ek olarak daha fazla kelime çalışmak ve YDS'de çıkan metinleri daha rahat anlayabilmek için 158 videodan oluşan *Akademik Kelime ve Phrasal Verbs Setini satın alabilirsiniz.

 *İngilizce Akademik Kelime Programı dilbilimci Profesör Averil Coxhead’in A New Academic Word List (2000) TESOL Quarterly, 34(2): 213-238.) çalışması ile Pearson Yayınevinin Academic Collocation List kaynakları temel alınarak hazırlanmıştır. 

Örnek Ders

Restatement

Phrasal Verbs

Ödemeyi yaptıktan yaklaşık bir dakika sonra işleminiz onaylanacaktır. Bu süre sonunda sayfayı yeniledikten sonra kayıtlı olduğunuz eğitime erişebileceksiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde sistem otomatik olarak kullanıma açılmaktadır. EFT ile yapılan ödemelerde eğitim ücreti hesaba yatırılınca sistem kullanıma açılacaktır.

Paket Seç

Üyelik süresi seç

EFT ile ödeme:

Demo Ders

Bu kısımdan ders tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz