• Esnek

  Günün her saati eğitim imkanı

  TemaDil online platformu sayesinde günün her saati İngilizce eğitim alabilirsiniz. Aldığınız online eğitimler yüzyüze verilen eğitimler ile aynı kalitede ve verimliliktedir.

 • Kaliteli

  Kaliteli ve tecrübeli eğitmenlerle çalışıyoruz.

  TemaDil’de eğitim veren eğitmenlerin tamamı çeşitli üniversitelerde çalışan İngilizce öğretmenleridir. Eğitimlerimizi güncel materyaller ile gerçekleştirmekteyiz.

 • Çözüm odaklı

  Siz ihtiyaçlarınızı söyleyin, biz çözüm sunalım.

  TemaDil kurumsal ihtiyaçlara yönelik eğitimleri doğru bir şekilde oluşturacak ve sunabilecek altyapıya sahiptir.

Nasıl bir yol izliyoruz?

Eğitim talebini aldıktan sonra sizinle yapacağımız görüşme neticesinde ihtiyaçlarınızı analiz ediyoruz. Ardından firmanıza yönelik özel bir eğitim programı hazırlıyoruz. Programı oluşturduktan sonra size programın detaylarını ve maliyetini içeren bir teklif sunuyoruz.

Amazon.com Mülakat Soruları

Kurumsal İngilizce Eğitimlerimizi nasıl veriyoruz?

Kurumsal İngilizce Eğitimlerimizi beklenti ve ihtiyaçlara göre 3 şekilde sunabiliyoruz.

 1. Kurumunuzda verilen eğitimler: Talebe ve fiziki şartların uygunluğuna göre eğitimlerimizi kurumların kendi yerlerinde verebilmekteyiz.
 2. Online Eğitimler: Özellikle zaman kısıtı olan ve yoğun çalışan kurumlar için sunulan online İngilizce eğitimi gerçek sınıf ortamı ile birebir aynı kalitede ve verimliliktedir. Ulaşım ve zaman probleminin tamamen ortadan kalktığı bu eğitim modelinde günün çok erken saatinde ya da öğlen arasında bile eğitim alabilmek mümkündür. Online eğitimlerimiz için özel bir program kullanıyoruz.

Sizi Arayalım
Soru Sor
1
Sorularınız mı var?
İngilizce eğitimlerimiz ile ilgili sorularınız mı var?
Powered by