Üyelik süresi

Online PTE Kursu kısa sürede sınavdan istediğiniz skoru alabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Programa kayıt için 3 aşamadan oluşan bir İngilizce seviye tespit sınavı ile adayın İngilizce seviyesi ölçülür. PTE Hazırlık Programına katılmak isteyen adaylar önce çoktan seçmeli bir okuma sınavı yaparlar. Ardından kendilerine verilen bir konuda kompozisyon yazmaları istenir. Son olarak verilen bir konu hakkında iki dakikalık bir konuşma yaparak ses kaydını gönderir. Bu değerlendirmeden sonra eğer adayın İngilizce seviyesini programa katılmak için uygunsa eğitime katılabilir. İngilizce seviyesi beklenen seviyenin altında kalan ya da beklenenden daha yüksek olan adaylar için ise kişiye özel program önerilir.

TemaDil PTE resmi sınav hazırlık merkezidir ve PTE hazırlık programlarını Pearson tarafından verilen ‘Certified PTE Trainer’' belgesine sahip eğitmenler vermektedir.

Programa dahil olan hizmetler

- 72 saatlik (12 hafta) canlı ders

- ders materyali kargo ile adresinize teslim edilecektir

- 110 video derslik Akademik Kelime Seti ve 48 video derslik Academic Phrasal Verbs setine 6 aylık erişim*

- her dersin sonunda bir öğrenciye 30 dakikalık kişisel feedback süresi

 * kayıt olurken ‘Paket Seç’ düğmesine basarak ‘PTE Hazırlık + Akademik Kelime Seti’ paketini seçin. Bunun için ek ücret ödemeyeceksiniz.

 

Program Detayları

- sınıf mevcudu 4 – 6 öğrencidir

- eğitimleri sınav hazırlık konusunda uzman öğretim görevlileri vermektedir

- dersler Pazartesi – Çarşamba ya da Salı – Perşembe günleri 20:00 – 22:25 saatleri arasında yapılmaktadır. 

- dersler Zoom üzerinden yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır

- eğitim ücreti kredi kartına taksitle ödenebilir

- detaylı bilgi için bizi 0216 573 11 15 nolu telefondan arayabilir, info@temadil.com adresinde mail gönderebilirsiniz.

*Programın bitiş süresi tatiller nedeniyle uzayabilmektedir. Program resmi tatiller hariç 72 saattir.

 

Paketler

Programa kayıt olan öğrenciler 158 videodan oluşan *Akademik Kelime ve Phrasal Verbs Setine ücretsiz olarak erişebileceklerdir.

  *İngilizce Akademik Kelime Programı dilbilimci Profesör Averil Coxhead’in A New Academic Word List (2000) TESOL Quarterly, 34(2): 213-238.) çalışması ile Pearson Yayınevinin Academic Collocation List kaynakları temel alınarak hazırlanmıştır. 

Örnek Ders

Restatement  

Phrasal Verbs

Ödemeyi yaptıktan yaklaşık bir dakika sonra işleminiz onaylanacaktır. Bu süre sonunda sayfayı yeniledikten sonra kayıtlı olduğunuz eğitime erişebileceksiniz. Kredi kartına vade farksız 3 taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde sistem otomatik olarak kullanıma açılmaktadır. EFT ile yapılan ödemelerde eğitim ücreti hesaba yatırılınca sistem kullanıma açılacaktır.

Üyelik süresi

Demo Ders

Bu kısımdan ders tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz