Bültene Abone Ol
Online IELTS Kursu, IELTS'e Özel Ders Alır Gibi Hazırlanabilirsiniz

Deneyimli Akademik Kadro

Eğitimlerimizi alanında uzman tecrübeli İngilizce öğretmenleri vermektedir.

Güncel Materyaller

Programlarımızda saygın yayınevlerinin en son basım kitaplarını kullanıyoruz.

Zengin Kaynak

20 yılı aşkın tecrübemizle öğrencilerimize İngilizce seviyelerini geliştirebilecekleri sayısız materyal sunuyoruz.

Online IELTS Kursu Hakkında

Online IELTS kursu ile gerçek sınıf ortamından farksız bir şekilde IELTS Academic veya General’a hazırlanabileceksiniz. 6 kişilik sanal sınıflarımızda IELTS’in ölçtüğü dil becerilerini geliştirme ve sınava eksiksiz hazırlanma imkanına sahipsiniz.

Online IELTS Kursu Detayları

 • dersleri sınav konusunda uzman İngilizce öğretmenleri vermektedir
 • derler canlı ve interaktif olarak işlenmektedir
 • dersin işlenişi gerçek sınıf ile birebir aynıdır
 • sınıf kontenjanı 6 ile sınırlıdır
 • programa katılan adaylar TemadilLMS ile binlerce örnek soru, video ve okuma parçasına ücretsiz olarak erişebilecektir
 • program için kullanılacak basılı materyaller adaylara kargo ile ücretsiz olarak ulaştırılacaktır

Online IELTS Kursu Kimler İçin Uygundur?

İngilizce seviyesi orta veya orta üst düzeyde olup bazı dil becerilerini geliştirmeleri gereken öğrenciler içindir. Şöyle ki, bir öğrenci okuduğunu anlama bölümünde yeterli bir düzeyde olabilir ama aynı öğrenci konuşma becerileri anlamında yeterli performansı gösteremeyebilir. Bu noktada okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerine ayırdığımız süreleri eşit biçimde bölmek yerine, gelişimine daha fazla ihtiyaç duyulan bölüme ağırlık veriyoruz.

Vermiş olduğumuz eğitimin neticesini görmek ve öğrenci performansını ölçmek için her bir beceri için ayırdığımız ders saatlerinin dışında öğrenci verilen ödevleri yapar ve geribildirim alır. Öğrencinin eğitim süresi boyunca hem TemaDil öğrenim yönetim sisteminde hem de dışarıdan verilen materyallerle hedeflenen düzeye erişmesine çalışılır. Online IELTS eğitimi için İngilizce seviyenizi öğrenmek istiyorsanız linkteki sayfayı ziyaret edin.

Online IELTS Kursu ile ilgili SSS

Online Eğitim en basit tanımıyla eğitim alan öğrencilerin derslere internet üzerinden katılması olarak tanımlanabilir. Öğrenciler fiziksel olarak bir eğitim kurumuna gitmek yerine bilgisayar veya mobil cihazlarını kullanarak derslere katılır.

Temelde hiçbir farkı yok. Dersleri eğitim için hazırlanmış özel bir program üzerinden işlemekteyiz. Ders esnasında akıllı tahtadan dersleri takip edecek, istediğiniz yerde eğitmene soru sorabileceksiniz. Sınıflarımız sadece 4 kişi olduğu için her öğrenci ile birebir ilgilenme imkanı mevcuttur. Her öğrenci ders esnasında okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirebilecektir.

Bu kursa Dünyanın heryerinden katılmak mümkündür. Tatilde veya iş seyahatinde bile olsanız derse katılma imkanına sahip olacaksınız. Bunun yanında trafik vb gibi zaman kayıpları da yaşamamış olacaksınız. Dersiniz bitince hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Online eğitimlerde olumsuz hava koşulları ders iptallerine sebep olmamaktadır. Ayrıca herhangi bir sebepten kaçırdığınız bir dersi tekrar izleme imkanına da sahipsiniz.

Evet. Online eğitimlerimizi canlı olarak yapmaktayız. Dolayısıyla öğrenciler önceden hazırlanmış videoları pasif olarak izlemek yerine derslere aktif olarak katılabilmektedir.

Dersler klasik sınıf eğitiminden farksız olarak işlenmektedir.

Evet. Bu yüzden online eğitimlerimizde kontenjanımız 4 öğrencidir. Ders esnasında öğrencilerin sözlü katılımı sağlanmaktadır.

Eğitimleri eğitim vermek için özel hazırlanmış bir yazılım ile yapıyoruz. Skype vb chat programları kullanmıyoruz.

Derslere katılabilmek için internet bağlantısı ve internete bağlanabilen bir cihaz yeterlidir. Bunların haricinde bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza kurmanız gereken bir program yoktur.

Derslerimizin tamamı kayıt altına alınmaktadır. Eğitim boyunca eski dersleri istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Tüm eğitimlerimizi konusunda uzman İngilizce öğretmenleri vermektedir.

Eğitime başlamadan önce program boyunca kullanılacak kitapları ve materyalleri size kargo yoluyla gönderiyoruz. Kullandığımız materyaller saygın yayınevlerinin sınav hazırlık kitaplarıdır.

Evet. TemaDilLMS bünyesinde binlerce örnek soru ve her sınav için ayrı çalışma materyalleri bulunmaktadır. Ders dışında kelime, okuma, dinleme veya dilbilgisi çalışmak isteyen öğrencilerimize zengin kaynak sunmaktayız.

Sizi Arayalım
  İletişim

  İçerenköy Mahallesi, Topçu İbrahim Sokak, Pak Plaza, No:5/3, Ataşehir, İstanbul

  Kozyatağı Metro 3 numaralı çıkış.

  info@temadil.com

  0216 573 1115

  0552 799 1115

  Sizi Mail Bültenimize Ekledik

  Formu gönderirken bir sorun oluştu.

  TemaDil bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncelleme ve pazarlama yapmak amacıyla kullanacaktır.