Online IELTS Kursu Hakkında

Online IELTS kursu ile gerçek sınıf ortamından farksız bir şekilde IELTS Academic veya General’a hazırlanabileceksiniz. 5 kişilik sanal sınıflarımızda IELTS’in ölçtüğü dil becerilerini geliştirme ve sınava eksiksiz hazırlanma imkanına sahipsiniz.

Online IELTS Kursu Detayları

  • dersleri sınav konusunda uzman üniversite hocaları vermektedir.
  • ders esnasında eğtimen ile yazılı ve sözlü olarak iletişime geçebilirsiniz
  • dersin işlenişi gerçek sınıf ile birebir aynıdır
  • sınıf kontenjanı 5 ile sınırlıdır
  • programa katılan adaylar TemadilLMS ile binlerce örnek soru, video ve okuma parçasına ücretsiz olarak erişebilecektir
  • program için kullanılacak basılı materyaller adaylara kargo ile ücretsiz olarak ulaştırılacaktır

Online IELTS Kursu Kimler İçin Uygundur?

İngilizce seviyesi orta veya orta üst düzeyde olup bazı dil becerilerini geliştirmeleri gereken öğrenciler içindir. Şöyle ki, bir öğrenci okuduğunu anlama bölümünde yeterli bir düzeyde olabilir ama aynı öğrenci konuşma becerileri anlamında yeterli performansı gösteremeyebilir. Bu noktada okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerine ayırdığımız süreleri eşit biçimde bölmek yerine, gelişimine daha fazla ihtiyaç duyulan bölüme ağırlık veriyoruz.

Vermiş olduğumuz eğitimin neticesini görmek ve öğrenci performansını ölçmek için her bir beceri için ayırdığımız ders saatlerinin dışında öğrenci verilen ödevleri yapar ve geribildirim alır. Öğrencinin eğitim süresi boyunca hem TemaDil öğrenim yönetim sisteminde hem de dışarıdan verilen materyallerle hedeflenen düzeye erişmesine çalışılır.

Online IELTS Kursu ile ilgili SSS

Online IELTS kursu için gerekli ekipmanlar nelerdir?

Programa katılmak için internet bağlantısı ile birlikte internete bağlanabilen herhangi bir cihaz yeterli olmaktadır. Konuşma dersleri için cep telefonu kulaklıklarının kullanılması önerilmektedir.

Online IELTS Kursuna katılmak için indirmem gereken bir program var mı?

Hayır. Google Chrome, Firefox vb bir program ile derslere katılabilirsiniz. Derslere katılmak için ayrıca bir program indirmenize gerek yoktur.

Internetimin hızlı olması gerekiyor mu?

Programa katılmak için standart bir internet bağlantısı yeterli olmaktadır.

Online IELTS Kursunun gerçek sınıftan ne gibi farkları var?

Temelde hiçbir farkı yok. Dersleri eğitim için hazırlanmış özel bir program üzerinden işlemekteyiz. Ders esnasında akıllı tahtadan dersleri takip edecek, istediğiniz yerde eğitmene soru sorabileceksiniz. Sınıflarımız sadece 5 kişi olduğu için her öğrenci ile birebir ilgilenme imkanı mevcuttur. Her öğrenci ders esnasında okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirebilecektir.

Online IELTS Kursunun Avantajları Nelerdir?

Bu kursa Dünyanın heryerinden katılmak mümkündür. Tatilde veya iş seyahatinde bile olsanız derse katılma imkanına sahip olacaksınız. Bunun yanında trafik vb gibi zaman kayıpları da yaşamamış olacaksınız. Dersiniz bitince hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Online IELTS kursunda olumsuz hava koşulları ders iptallerine sebep olmamaktadır. Ayrıca herhangi bir sebepten kaçırdığınız bir dersi tekrar izleme imkanına da sahipsiniz.

Programda ders harici başka neler var?

Programa dahil olan adaylar 5000’den fazla soru ve yüzlerce farklı aktiviteden oluşan soru bankamızdan faydalanabileceklerdir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Online IELTS Eğitimleri

Sizi Arayalım