Paket Seç

Üyelik süresi seç

EFT ile ödeme:

OET sınav hazırlık programı Dr. Savaş Girgin tarafından tasarlanmış olup soru çözümlerinin inceliklerinin anlaşılması hedeflenmiştir. OET sınavında test edilen 4 becerinin gösterildiği bu çalışmada her soru üzerinde tek tek durulmuştur. Sadece sınav soru çözümleri değil aynı zamanda alt becerilerin de gelişmesine yönelik tavsiyelerin yer aldığı bu çalışmada sade ve anlaşılır bir dil kullanılmasına özen gösterilmiştir. OET sınav bölümlerinde okuma ve dinleme bölümleri tüm branşlar için aynıdır ancak konuşma ve yazma gibi üretken becerilerin test edildiği bölümler branşa özeldir. Bir başka deyişle, sınava girecek aday göz doktoruysa kendisine hem konuşma hem de yazma bölümünde kendi alanıyla ilgili sorular sorulur. Farklı branşlarda sağlık çalışanlarının bu hizmetten faydalanacağını göz önünde bulundurarak, 12 ayrı alanda konuşma ve yazma bölümü gösterilmiştir.

 

Bu video ders serisindeki içerik aşağıdaki şekilde oluşturulmuştur.

 • 1 adet okuma bölümü sınavı açıklamalı çözümü
 • 1 adet dinleme bölümü sınavı açıklamalı çözümü
 • 12 adet farklı alanlara ait konuşma bölümü hakkında detaylı bilgi ve değerlendirme kriterleri
 • 12 adet farklı alanlara ait yazma bölümü hakkında detaylı bilgi ve değerlendirme kriterleri
 • 37 video ders (toplam süre 482 dakika)
 • 20 adet özgün diyalog (toplam süre 45 dakika)
 • Konuşma ve yazma bölümü için toplam 50 dakika feedback (Zoom üzerinden)

Paketler

Kelime bilgisini geliştirmek isteyen adaylar kayıt olurken 'Paket Seç' bölümünden 3 ayrı eğitime OET eğitimine ek olarak kayıt olabilirsiniz. 'Paket İstemiyorum' seçeneğini seçerseniz sadece OET Hazırlık programına kayıt olabilirsiniz.

Paket ile kayıt olacağınız eğitimler;

 1. OET Hazırlık
 2. Akademik Kelime Seti: 110 Video
 3. Academic Phrasal Verbs: 48 Video
 4. Academic Word List: 55 video

 

 

OET Hazırlık Programında Becerilerin Ölçülmesi

OET kursu OET sınavında çıkan her soru tipinin ele alındığı ve açıklamalı olarak çözüldüğü bir eğitimdir. Sınavın okuma ve dinleme bölümü açıklamalı olarak çözülmektedir. Yazma ve konuşma bölümünde ise adaylardan neler beklendiği örneklerle anlatılmıştır. Bir adet yazma ve konuşma sınavının değerlendirilmesi program ücretine dahildir. OET sınavının konuşma ve yazma bölümlerinin değerlendirilmesi için info@temadil.com ya da 0522 799 11 15 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örnek Dersler

 

 

 

 

 

 

 

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde sistem otomatik olarak kullanıma açılmaktadır. EFT ile yapılan ödemelerde eğitim ücreti hesaba yatırılınca sistem kullanıma açılacaktır. Ödemeyi yaptıktan yaklaşık bir dakika sonra işleminiz onaylanacaktır. Bu süre sonunda sayfayı yeniledikten sonra kayıtlı olduğunuz eğitime erişebileceksiniz.

Paket Seç

Üyelik süresi seç

EFT ile ödeme:

Demo Ders

Bu kısımdan ders tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz