Üyelik süresi seç

EFT ile ödeme:

Bu eğitim İstanbul Teknik Üniversitesi İngilizce Yeterlik Sınavına (İTÜ Proficiency Test) girecek öğrenciler için sınav formatına uygun olarak hazırlanmıştır. İTÜ İngilizce yeterli sınavı dilbilgisi, yeniden ifadelendirme, okuma, dinleme ve yazma becerilerini ölçen kapsamlı bir sınavdır. Hazırlık programımız sınavda test edilen becerileri detaylı olarak ele alıp örnek sorular ile öğrencileri sınava ekonomik ve verimli bir şekilde hazırlamayı amaçlamaktadır. 

İTÜ İngilizce Yeterlik Sınavı Formatı

.İTÜ İngilizce Yeterlik Sınavı İki bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde dil kullanımı ve okuma becerileri ölçülmektedir ve öğrencilerin ikinci aşamaya geçebilmesi için yeterli (25/50) puan alması gerekmektedir. İkinci bölümde ise yazma ve dinleme becerileri test edilmektedir.

İTÜ Proficiency Programının Yapısı

Eğitim İngilizce dilbilgisi konusunda eksikleri olan öğrenciler için 34 videodan oluşan gramer bölümü ile başlamaktadır. Programın kalan kısmı sınavın bölümleri ile aynı sırada gitmektedir. Sınavın farklı bölümleri için çok sayıda örnek soru açıklamalı olarak çözülmüş ve her ders sonrası mini testler ile öğrenmenin pekiştirilmesi amaçlanmıştır. Eğitimde kullanılan materyallerin tamamı PDF olarak indirilebilir şekilde sisteme yüklenmiştir. Eğitime ek olarak çok sayıda okuma parçası cevap anahtarları ile beraber sistemde yer almaktadır. Kompozisyon bölümü için TemaDil için özel olarak geliştirilen yapay zeka ile öğrencilere destek sağlanmaktadır. Buna göre öğrenciler kendi seçtikleri konular ile ilgili 10 adet kompozisyon yazarak detaylı değerlendirme raporu alabilmektedir. Çalışma programı konusunda desteğe ya da motivasyona ihtiyaç duyan öğrenciler için 'Course Planner' modülü ile çalışma takvimi oluşturarak sınava kadar sistemli bir hazırlık süreci planlayabilirler. Ayrıca sistem içinde yer alan 'Eğitmene Sor' düğmesine tıklayarak dersin eğitmenine soru sorabilmeleri sağlanmıştır. 

İTÜ Hazırlık Atlama Sınavı İçeriği

  • 86 ders İTÜ sınavına hazırlık
  • 34 ders dilbilgisi ön hazırlık
  • 10 adet kompozisyonun yapay zeka ile notlandırılıp kelime ve dilbilgisi konularında feedback verilmesi
  • ek okuma ve dinleme parçaları

Üyelik süresince eğitimleri istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Sistemimizi incelemek ve ücretsiz içeriklerimizden faydalanmak için hesap oluşturabilirsiniz. Temadil Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile paylaştıklarını tespit ettiği takdirde hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde sistem otomatik olarak kullanıma açılmaktadır. EFT ile yapılan ödemelerde eğitim ücreti hesaba yatırılınca sistem kullanıma açılacaktır. Hesap Bilgileri: TemaDil Eğitim Danışmanlık ve Yayımcılık Hizmetleri LTD. ŞTİ. TR420011100000000107158271 Kolay Adres: info@temadil.com

Üyelik süresi seç

EFT ile ödeme:

Demo Ders

Bu kısımdan ders tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz