En verimli İngilizce sınav hazırlık platformu.

Bu modülde yazılarınıza yapay zeka yardımıyla feedback alabilirsiniz. Yapay zeka IELTS veya Proficiency sınavı sonucunuzu raporlar, kelime ve gramer konusunda düzeltmeler yapıp önerilerde bulunur ve yazdığınız yazının düzeltilmiş halini hazırlar. Bununla birlikte essay değerlendirme kriterlerinin her biri için ayrı ayrı feedback verir.

This module is designed to provide feedback on your essays via artificial intelligence (AI). AI reports your IELTS or Proficiency exam results, makes necessary corrections and suggestions regarding vocabulary and grammar, and prepares the edited version of the text you've written.

 

Bu bölümde 10 adet kompozisyonunuza feedback alabilirsiniz. Kompozisyon konusunu sisteme girdikten sonra kompozisyonunuzu yazın ve saniyeler içinde sonuç raporunuzu görün. 10 tane kompozisyonu 12 ay içerisinde istediğiniz zaman yazabilirsiniz.

Bu modülde iki sınavla ilgili feedback alabilirsiniz. 

  1. IELTS Writing Task 2 - Essay Writing
  2. Proficiency Essay Writing

 

In this module, you can receive feedback on up to 10 of your compositions. After entering the topic of your essay into the system, write your essay, and within seconds, you'll see your result report. You could write your essays within 12 months period.

In this module, you can receive feedback on two exams.
 

  1. IELTS Writing Task 2 - Essay Writing
  2. Proficiency Essay Writing

 

Ekran Görüntüleri / Screenshots

 

Essay Feedback

 

 

IELTS Feedback

 

Vocabulary Feedback

 

 

Grammar Feedback

 

Edited Version

 

Ders İçeriği

Useful Information
  • How to use system
  • IELTS Essay Topics

Ek bilgi

1000₺