Paket Seç

Üyelik süresi seç

Online YDS hazırlık programı YDS'de test edilen tüm soru tiplerine yönelik çalışmalar içeren kapsamlı bir çalışma programıdır. Konu anlatımı ve soru çözümlerine ek olarak 33 videodan oluşan dilbilgisi paketi ile gramer konusunda desteğe ihtiyaç duyan adayların eksiklerini tamamlamaları amaçlanmıştır. Bu programı bitiren bir aday eğitim sonunda bini aşkın örnek soru çözmüş olacak ve YDS'ye eksiksiz olarak hazırlanabilecektir.

YDS eğitimlerini Dr. Savaş Girgin vermektedir.

Program İçeriği:

   - 33 Videodan Oluşan Ön Hazırlık 

   - 128 ders saati (her ders yaklaşık 45 dakika)  konu anlatımı ve soru çözümü

   - Soru tiplerine göre uygulanacak stratejiler

   - Bini aşkın örnek soru çözümü

Örnek Ders

Paketler

YDS hazırlık paketine ek olarak daha fazla kelime çalışmak ve YDS'de çıkan metinleri daha rahat anlayabilmek için 158 videodan oluşan *Akademik Kelime ve Phrasal Verbs Setini satın alabilirsiniz.

  *İngilizce Akademik Kelime Programı dilbilimci Profesör Averil Coxhead’in A New Academic Word List (2000) TESOL Quarterly, 34(2): 213-238.) çalışması ile Pearson Yayınevinin Academic Collocation List kaynakları temel alınarak hazırlanmıştır. 

Örnek Ders

Restatement

Phrasal Verbs

 

Ödemeyi yaptıktan yaklaşık bir dakika sonra işleminiz onaylanacaktır. Bu süre sonunda sayfayı yeniledikten sonra kayıtlı olduğunuz eğitime erişebileceksiniz. Kredi kartına vade farksız 3 taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde sistem otomatik olarak kullanıma açılmaktadır. EFT ile yapılan ödemelerde eğitim ücreti hesaba yatırılınca sistem kullanıma açılacaktır.

Ders Paketi Seç

Üyelik süresi seç

Demo Ders

Bu kısımdan ders tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz