Onlıne YDS kursu

Online YDS kursları haftaiçi sabah ve akşam, haftasonu ise sabah yapılmaktadır. Dersler canlı olarak yapılmakta ve katılımcılar dersleri daha sonra istedikleri kadar izleyebilmektedir. Dersler her marka ve model cep telefonu ve tabletlerle izlenebilmektedir. Derslere katılım için standart bir internet bağlantısı yeterli olmaktadır. Dersleri takip ederken eğitmene yazılı veya sözlü olarak soru sormak mümkündür. 

YDS hazırlık programı ilk önce sınavda test edilen dilbilgisi konularını ele aldıktan sonra soru tiplerini işlemektedir.

Program sonunda katılımcı aşağıdaki dilbilgisi konularını öğrenmiş olacaktır;

 • Sınavda test edilen zamanlar-Present Simple, Present Continuous, Present Perfect, Past Perfect ve Past Simple. Diğer zamanlar sınavda nadiren test edilmektedir ve ayrıca üzerinde durulması gerekmemektedir.
 • Modal verbs- should, must, may, might vb.
 • Passive Voice
 • Relative Clauses
 • Noun Clauses
 • Quantifiers
 • Gerund & infinitive
 • Conjunctions- Since, because, however vb
 • If clauses

Eğitim boyunca ele alınacak soru tipleri

Bu dilbilgisi konularıın haricinde YDS’de test edilen soru tiplerinin çözüm teknikleri ve izlenmesi gereken metotlar detaylı ve uygulamalı olarak anlatılacaktır. 

Online YDS hazırlık programında aşağıdaki soru tipleri üzerinde durulacaktır.

 • kelime /gramer/edat/bağlaç soruları
 • cümle tamamlama
 • cloze test
 • çeviri
 • anlamı bozan cümleyi bulma
 • diyalog tamamlama
 • anlamca en yakın cümleyi bulma
 • paragraf tamamlama
 • paragraf soruları

YDS hazırlık programlarımıza E-YDS’ye girmeyi düşünen adaylar da katılabilirler. YDS ve E- YDS arasında format, soru sayısı, sınav süresi ve zorluk derecesi  vb açısından hiçbir fark yoktur.

Online YDS kursu için uygun seviye nedir?

Online YDS kurslarımıza katılmak için B1 seviyede İngilizce bilgisi gerekmektedir. Ancak programlarımızın sürelerine bağlı olarak istenen dil seviyesi değişkenlik gösterebilmektedir. İngilizce seviyesini öğrenmek isteyen adaylar linke tıklayarak adresine mail atarak seviye tespit sınavına girebilir ve aldıkları sonuca göre kendilerine uygun bir online YDS hazırlık programına katılabilirler.

Online YDS Kurslarımızın Farkları

Online YDS kurslarımız canlı derslerin haricinde katılımcıya bir öğrenim yönetim sistemi (Learning Management System) sunmaktadır. Buna göre programlarımız bir sanal sınıftan fazlasını içermektedir.

Bunlardan bazıları;

Her dersin sonunda konuyla alakalı onlıne testler çözebilme imkanı

Katılımcılar sisteme girerek geliştirmek istedikleri becerilerle alakalı yüzlerce örnek soru çözebilirler. Sistem katılımcının performansını otomatik olarak ölçecek ve katılımcıya raporlayacaktır. Böylelikle katılımcı çalışmaları ve genel durumu ile ilgili anlık geribesleme alabilecektir.

Vocabulary Log

Katılımcılar akademik kelime bilgilerini geliştirmek için Vocabulary Log bölümünde yer alan yüzlerce farklı aktiviteye erişebilmektedir. Vocabulary Log YDS’de sık test edilen akademik kelimeleri, edatları (prepositions) ve kalıplaşmış kelime  öbeklerini (collocations) içeren son derece zengin bir kelime modülüdür. Buna ek olarak katılımcılar ‘Academic Phrasal Verbs’ sözlüğü ile en çok kullanılan phrasal verbleri anlamları, eşanlamları ve örnek cümleler ile bulabilirler. ‘Academic Phrasal Verbs’ sözlüğü sistemde yer alan kelimelere bağlı olduğu için bir pasaj okurken karşılaşılan ve anlamı merak edilen bir phrasal verbin üstüne tıklayarak o kelimenin anlamına ulaşmak mümkündür.

Vıdeo Actıvıtıes

Bilindiği gibi YÖKDİL ve YDS temelde okuma ve dilbilgisi becerilerini ölçmektedir. Bu da sınav hazırlık  sürecini biraz monotonlaştırmaktadır. Süreci daha eğlenceli hale getirmek için Video Activities bölümü katılımcılara benzersiz bir kaynak sunmaktadır. Bu bölümde katılımcılara önce kelime aktiviteleri verilir, ardından 5-7 dakika arası bir video izletilir ve konuyla ilgili mini bir quiz yapılır. Video Activities bölümünde seçilen konular yine YÖKDİL ve YDS’de en çok test edilen konulardan oluşmaktadır.

Online YDS kursları

Program Kimler İçin Uygun?

Online YÖKDİL ve YDS programlarımız B1 seviyesinde İngilizce bilen ya da daha önce girdiği akademik bir yabancı dil sınavından B1 seviyesine yakın bir skor elde etmiş katılımcılar için uygundur.  İngilizce seviyesini bilmeyen adaylar linke tıklayarak programa uygun olup olmadığını hemen öğrenebilir.

Programı Hangi Hocalar Veriyor?

Online YÖKDİL ve YDS eğitimlerini Seçkin Girgin ve Savaş Girgin vermektedir. Her iki hoca da  sınav hazırlık eğitimleri konusunda oldukça tecrübelidir ve YÖKDİL ve YDS’ye düzenli olarak girmektedir.

Sistem Tanıtımı

Programlar

Öğrenci Yorumları

YÖKDİL sınavı için online eğitim programına katılmam, online eğitime dair artan sempatimi daha da pekiştirdi. Yöntem ve araçların bir sınıf ortamına mahkum olmadan eğitimi alma imkanı vermesi en faydalı özellik. Zamanında katıldığınız canlı eğitimler tam etkileşimli bir sınıf ortamı sunduğu gibi, zamana bağlı olmaksızın eski dersleri daha sonra da alabilirsiniz. Savaş ve Seçkin hocaların titiz çalışmasıyla oluşturulmuş deneme sınavları ve testler de eğitimin tercih edilmesinde öne çıkan artılardan. Tüm bunların sınav sonucumu doğrudan etkilediğini düşünüyorum.

İskender G.İK Müdürü

Öncelikle TemaDil ekibine çok teşekkür ediyorum. Dersler çok güzel ve verimliydi. Bu kadar kisa sürede bana bu kadar yol aldirilmasina çok şasırdım. Savaş hocamı zaten tanıyorum, alanında en iyilerindendir. Onun referansıyla derslere katıldım tabiki yanılmadim çok memnun oldum aldığım eğitimden. Bu kadar kısa zamanda harika performans oldu benim icin:)

Buse Y.Öğrenci

Temadil YÖKDİL programına katılmak çok kolaydı ve benim açımdan güzel bir program oldu. Sınava yönelik son zamanlarda yapılan çalışmalar aklımda çok rahat bir şekilde kaldı ve sınavda çok büyük bir avantaj elde etmemi sağladı. Süreç çok hızlı ve çok kolay ilerledi. Canlı ders saatleri katılım için çok uygun ve dersleri fırsat buldukça tekrar izlemek çok büyük yarar sağlıyor. Aynı zamanda siteye yüklenen testler ve vocabulary log bölümü kelime bilgime çok yardımcı oldu. Sanki özel ders alıyormuşum gibi hissettim bütün süreç boyunca. Hocaların verdiği tüyolar soruları rahatça çözmemi sağladı.

Mehtap B.Mezun

Bence gayet faydalı bir programdı. Verimli bir süreç geçirdik. Online dersin konforlu olmasından dolayı verimi artırdığını anladım.

Irmak B.Akademisyen

TemaDil’ in YÖKDİL programını çok yararlı ve ilerletici olarak nitelendirebilirim. Savaş ve Seçkin Hocaların sınavın özüne yönelik açıklamalarından çok yararlandım. Akademik kariyer için çok önemli olan bu dönemeci başarı ile aşmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Saim A.Akademisyen

Online eğitimi kesinlikle tavsiye ederim. Tecrübeli hocalarımızla bu sistemin faydasını bizzat görme fırsatım oldu. Teşekkürler ederim.

Gülay K.Akademisyen

YÖKDİL Programı, testleri tekrar etme, sonuçlarını anında görme ve tüm dersleri geriye dönük izleme imkanı verdiğinden özellikle yoğun iş temposunda çalışanlar için son derece yararlı. Özenle seçilmiş örnek soruları çözdükçe hız kazanılması ve derslerde tekniklerin öğrenilmesi kişinin kendine olan güvenini artırması açısından da çok faydalı. Eğitmenlerin ellerine sağlık, herkese tavsiye ediyorum.

Serap O.Akademisyen

Eğitime dahil olduğumda ilk defa online ders deneyimi yaşayacağım için bazı çekincelerim vardı. Bağlantım koparsa, sisteme giremezsem, sıkılırsam, soru soramazsam gibi ancak bunların hiçbirisi ile karşılaşmadım.
Aksine sistem iyi tasarlanmışdı, hocaların anlatımı akıcıydı ve sorduğum bütün soruların cevabını anlık olarak aldım.

En önemlisi de sınav çok iyi analiz edildiği için, içerik çok iyi oluşturulmuştu. Derslerde üzerinde durulanların neredeyse hepsi ile sınavda karşılaştım. Özellikle Seçkin Hoca’nın üstüne basa basa söylediği carry out ile sınavda karşılaştığımda yüzümde bir gülümse oldu ve doğru cevabı işaretledim.
Muhteşemsiniz teşekkürler.

Nagehan U.Akademisyen

TemaDil’in uzaktan eğitim sistemi öğretici, güncel ve sonuç odaklı olmasının yanında her an erişilebilmesi yönü ile de fark yaratıyor. Hocaların özellikle YDS ve YÖKDİL uzmanlıkları adayı aşamalı olarak ve optimum zamanda sınava hazırlıyor. Sistemin dinamik yapısı teşvik edici ve son derece kullanıcı dostu. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Murat Ç.Akademisyen

TemaDil’in tecrübeli kadrosunu uzun yıllardır tanıyor olmam nedeniyle programa olan güvenim daha en başından tamdı. Ancak genç kuşak kadar bilişim dünyası ile iç içe olmayışım nedeniyle eğitim metodunun bana uygun olmadığını düşünerek programa ön yargılı olarak sadece kendimi denemek için başladım. Hatta zamanlama sorunu yaşadığım için de bütün dersleri online olarak değil ancak sonrasında kayıtlardan takip edebildim. Ancak şu kadarını söyleyebilirim, çok pratik ve kitaptan soru çözmekten çok daha eğlenceli bir programla tanışmış oldum. Bu programla birlikte online eğitime dair bütün önyargılarım yıkıldı diyebilirim. 1 aylık bir uğraşla dil puanım 15 puan birden yükseldi. Kaldı ki bu program sadece sınava yönelik olarak değil; aksine başlangıç, orta ve ileri düzeyde İngilizce eğitimlerinde çok daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Etrafımdaki pek çok kişiye tavsiye ettim. Pek çok kişi şu anda yeni program duyurularını bekliyor diyebilirim. Ben bir ayda bu kadar farkını gördüysem uzun soluklu bir programla nasıl bir sonuç alınır düşünemiyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler…

Aylin G.Özel Kalem Müdürü

Seçkin ve Savaş hocayı  önceden tanıyorum, özellikle standart sınavlara hazırlık konusunda alanlarında en iyi hocalar diyebilirim. YÖKDİL ve YDS eğitimlerini online platformda vermeye başladıklarını öğrenince hemen kayıt yaptırdım. Bir aylık yoğun bir eğitimden sonra beklediğim skorun 10 puan üzerinde aldım. Çok teşekkür ediyorum.

Güneş K.Yüksek Lisans Öğrencisi

TEMADİL ile ilk eğitimim yoğun ve yorgun bir İngilizce hazırlık süreci içinde başlamıştı. İstanbul’un bir ucundan bir ucuna eğitim almaya sırf muhabbetlerini sevdiğim, fikirlerimi özgürce konuşabildiğim güler yüzlü hocalarımı görmeye gidiyorum dersem tamamen yalan olur. Tabi ki çok büyük katkısı var bunların ama asıl mesele eğitimi çok boyutlu algılayabilir olmamı sağlamaları ve “garabet, dayatma, zorba ” İngilizceyi bana sevdirmeleridir. İnandığım en temel şey sevmeden hiçbir şeyin öğrenilemeyeceği yönünde. Ne var ki oldukça büyük bir eşiği atlamış olmakla birlikte bir müddet eğitimime ara verdiğim sırada TEMADİL online eğitim sürecine başladı. Gerçi online eğitim fikri ısınamadığım ve faydasız gördüğüm bir noktaydı. Ama sanal algısı yaratmayan hatta iletişim gücünü hissettiğim bir eğitim oldu YÖKDİL hazırlık kursu. Ayrıca ne büyük bir konformuş hocalarımı  bu online sistemle bulunduğum tüm sosyal ortamlara götürebiliyor olmam. Ama her şeyden önemlisi bu eğitimin en güzel yanı ve tabii ki sektördeki diğer eğitimlerden farkı İngilizce algısının ve sınavlardaki taktik savaşının aynı anda eğitimin içinde yer almasıdır. Bir yandan öğrenmeyi sağlamaya çalışan hocalarımız (ki bu iş öğrenmeden olmuyor) diğer yandan da vakit kazandıracak taktiklerle hızımızı arttırmaya çabaladılar.  En nihayetinde kağıt kalem gerektirmeyen ağırlığı olmadan toplu taşımada bile kullanabildiğim sistemdeki  bol bol materyal ile ve tekrar tekrar izlediğim derslerle  ulaşmak istediğim yeri de fazlasıyla geçtim. Bitti mi eğitim hayır yeni başlıyor …

AYRICA merakla online conversation club bekliyorum.

Mefule F.İstatistikçi

Yaklaşık bir aydan bu yana YDS İngilizce hazırlanıyoruz. Sizi tebrik ediyorum. Seçtiğiniz sorular, kelimeler ve çeviri konuları neredeyse  yüzde doksan isabetliydi. Bu sınava tam olarak hazırlanamadım ama artık sizinle birlikte yapabileceğime inanıyorum.  Teşekkürler.

Selametle Seçkin-Savaş hocam

AYRICA merakla online conversation club bekliyorum.

Ekrem Ş.Uzak Yol Kaptanı

Hocam ilk İngilizce puanım 25 di şu an 41 e yükselttim ama çok yoğun çalıştığımdan dolayı kelime ezberleyip tekrar yapamamıştım. Ama bana çok faydası oldu artık korkmuyorum sizin programınız ile daha da yükselteceğime eminim. Yeni hedefim 70. Çok iyi anlatıyorsunuz ben sadece sizin anlattıklarınızla 33 doğru yaptım. Bu yüzden hem Savaş hemde Seçkin hocama teşekkür ediyorum.

Nur A.Öğrenci

Ben Temadil ailesiyle Savaş Hoca sayesinde tanıştım. Savaş Hocayı da Seçkin Hocayı da kendi hazırlık sınıfımdan tanıyordum. Üniversitede hazırlık okumama rağmen bölümüm türkçe olduğu için 4 sene boyunca ingilizceden koptum. YDS ya da YÖKDİL gibi bir sınavı verebilmek için tekrardan ingilizce eğitim almam gerekiyordu. Ben bu açığımı temadille kapattım. Yüksek lisans derslerim nedeniyle derslerin çoğuna online olarak katılamasam da dersler kaydedilip sisteme yüklendiği için sonradan izleyerek açığımı tamamlamaya çalıştım. Kendi yoğunluğumdan dolayı gerekli özenle çalışamasam da normalde alacağım puandan çok daha yüksek bir puan aldım. Dersleri düzenli takip edilir, sınavları ve testlerine katılım sağlanırsa programın çok iyi bir sonuç verebileceğini düşünüyorum.

Damla H.Yüksek Lisans Öğrencisi