Deneyimli Akademik Kadro

Eğitimlerimizi alanında uzman tecrübeli İngilizce öğretmenleri vermektedir.

Güncel Materyaller

Programlarımızda saygın yayınevlerinin en son basım kitaplarını kullanıyoruz.

Zengin Kaynak

20 yılı aşkın tecrübemizle öğrencilerimize İngilizce seviyelerini geliştirebilecekleri sayısız materyal sunuyoruz.

Onlıne TOEFL IBT Kursu Hakkında

Online TOEFL IBT Kursu Türkiye’de ilk kez TemaDil tarafından gerçekleştirilen bir  TOEFL Hazırlık Programıdır. Dersler en fazla 6 kişilik sınıflarda gerçek sınıftan tamamen farksız bir şekilde canlı olarak yapılmaktadır. Bu yönüyle derslerimiz interaktiftir. Eğitimlerimiz alanında uzman üniversite hocaları tarafından verilmektedir. Online TOEFL IBT Hazırlık Kursu 60 saatten oluşmakta ve programa katılmak için en az B1+  seviyede İngilizce bilmek gerekmektedir. İngilizce seviyesini bilmeyen adaylar sitemizde bulunan seviye tespit sınavını çözebilirler.

Onlıne TOEFL IBT Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Online Eğitim en basit tanımıyla eğitim alan öğrencilerin derslere internet üzerinden katılması olarak tanımlanabilir. Öğrenciler fiziksel olarak bir eğitim kurumuna gitmek yerine bilgisayar veya mobil cihazlarını kullanarak derslere katılır.

Temelde hiçbir farkı yok. Dersleri eğitim için hazırlanmış özel bir program üzerinden işlemekteyiz. Ders esnasında akıllı tahtadan dersleri takip edecek, istediğiniz yerde eğitmene soru sorabileceksiniz. Sınıflarımız sadece 4 kişi olduğu için her öğrenci ile birebir ilgilenme imkanı mevcuttur. Her öğrenci ders esnasında okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirebilecektir.

Bu kursa Dünyanın heryerinden katılmak mümkündür. Tatilde veya iş seyahatinde bile olsanız derse katılma imkanına sahip olacaksınız. Bunun yanında trafik vb gibi zaman kayıpları da yaşamamış olacaksınız. Dersiniz bitince hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Online eğitimlerde olumsuz hava koşulları ders iptallerine sebep olmamaktadır. Ayrıca herhangi bir sebepten kaçırdığınız bir dersi tekrar izleme imkanına da sahipsiniz.

Evet. Online eğitimlerimizi canlı olarak yapmaktayız. Dolayısıyla öğrenciler önceden hazırlanmış videoları pasif olarak izlemek yerine derslere aktif olarak katılabilmektedir.

Dersler klasik sınıf eğitiminden farksız olarak işlenmektedir.

Evet. Bu yüzden online eğitimlerimizde kontenjanımız 4 öğrencidir. Ders esnasında öğrencilerin sözlü katılımı sağlanmaktadır.

Eğitimleri eğitim vermek için özel hazırlanmış bir yazılım ile yapıyoruz. Skype vb chat programları kullanmıyoruz.

Derslere katılabilmek için internet bağlantısı ve internete bağlanabilen bir cihaz yeterlidir. Bunların haricinde bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza kurmanız gereken bir program yoktur.

Derslerimizin tamamı kayıt altına alınmaktadır. Eğitim boyunca eski dersleri istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Tüm eğitimlerimizi konusunda uzman İngilizce öğretmenleri vermektedir.

Eğitime başlamadan önce program boyunca kullanılacak kitapları ve materyalleri size kargo yoluyla gönderiyoruz. Kullandığımız materyaller saygın yayınevlerinin sınav hazırlık kitaplarıdır.

Evet. TemaDilLMS bünyesinde binlerce örnek soru ve her sınav için ayrı çalışma materyalleri bulunmaktadır. Ders dışında kelime, okuma, dinleme veya dilbilgisi çalışmak isteyen öğrencilerimize zengin kaynak sunmaktayız.

TOEFL Eğitimleri

Sizi Arayalım
İletişim

İçerenköy Mahallesi, Topçu İbrahim Sokak, Pak Plaza, No:5/3, Ataşehir, İstanbul

Kozyatağı Metro 3 numaralı çıkış.

info@temadil.com

0216 573 1115

0552 799 1115