Bültene Abone Ol
TemaDilLMS Online İngilizce Eğitim Platformu

Benzersiz

TemaDil tüm online eğitimlerini benzersiz bir platform ile gerçekleştirmektedir. Online olarak yapılan derslerin haricinde sistemde binlerce örnek soru ile beraber yüzlerce farklı aktivite bulabilirsiniz.

Çevreci

Online  eğitimler boyunca hiç kağıt tüketmezsiniz. Üstelik çözdüğünüz her testin sonucu size anında raporlanır. Cevap anahtarı ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Ekonomik

İngilizce’yi TemaDil ile çok ekonomik olarak öğrenebilirsiniz. Yazılı ve sözlü iletişime imkan veren online eğitimlerimiz ile klasik sınıf ortamını yaşayabilir, zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

İnovatif

TemaDil online eğitimlerini otantik materyaller ile tasarlayarak eğitimi eğlenceli ve etkin bir hale getirmektedir. TED talks, Two Minutes Two Words bunlardan sadece bazıları.

Pratik

TemaDil online  eğitimlerini her marka bilgisayar ve cep telefonundan rahatlıkla takip edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız internet ve internete bağlanan bir cihaz.

Verimli

Online eğitimlerimizi uzman hocalarımız ile yürütmekteyiz. Başta YDS ve YÖKDİL olmak üzere tüm sınav hazırlık ve İngilizce eğitimlerimizi kendi hazırladığımız materyaller ile gerçekleştiriyoruz.

1
2
3
4
5
6
7
8

Benzersiz bir eğitim deneyimi

TemaDil online İngilizce eğitim alanında Türkiye’de benzeri olmayan bir sistem kullanmaktadır. Bu sistem ile adaylar sadece online derslerle sınırlı kalmamakta, sistemde yer alan binlerce soru, otantik videolar, akademik kelime aktiviteleri ile İngilizce bilgilerini 7/24 geliştirebilmektedir.

  • Seviyelere göre ayrılmış binlerce soruluk veritabanı
  • Akademik İngilizce bilgisini geliştirmeye yönelik otantik videolar
  • Akademik İngilizce kelime bilgisini geliştirmek için onlarca aktivite
  • Sadece bilinmesi gereken academic phrasal verblerden oluşan elektronik sözlük
  • Cep telefonu, tablet, laptop ve desktop ile tam uyumlu (responsive) tasarım

Sizi Mail Bültenimize Ekledik

Formu gönderirken bir sorun oluştu.

TemaDil bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncelleme ve pazarlama yapmak amacıyla kullanacaktır.