Kayıttan (Offline) YDS ve YÖKDİL eğitimleri ile sınavlara zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın çalışabileceksiniz.

Sınavlara hazırlanan adayların ihtiyaçlarını analiz ederek oluşturduğumuz sınav hazırlık programları ile YDS ve YÖKDİL sınav başarınızı artırmayı hedefliyoruz.

Program Özellikleri

 • Esnek

  Programımız yoğun çalışma temposu içinde eğitime zaman ayıramayan adaylar için tasarlanmıştır. Hep aynı saatte aynı yerde olamıyorsanız ve çalışma saatleriniz uzunsa Kayıttan YDS ve YÖKDİL programlarımız tam size göre.

 • Ekonomik

  Kayıttan YDS ve YÖKDİL programlarımız son derece ekonomiktir. Sınav hazırlık eğitimlerine  çok fazla bütçe ayırmak istemeyen adaylar için Kayıttan YDS ve YÖKDİL programı son derece uygundur.

 • Etkin

  Kayıttan YDS ve YÖKDİL programlarımız ile sınava kapsamlı olarak hazırlanacaksınız. Çünkü program sadece videolardan oluşmuyor. Online testler, kelime aktiviteleri, çıkmış sorular ve daha da fazlası bu platformda başarınıza katkı sağlayacak.

Program Tanıtım Videosu

Kimler İçin Uygun

 • Zaman Sorunu Yaşayanlara

  Yoğun çalışan ve sık seyahat eden adaylar bu program ile sınava etkin bir şekilde hazırlanabilirler.

 • Yabancı Dil Seviyesi B1 Olanlara

  İngilizce seviyeniz B1 ve üstüyse bu programa dahil olabilirsiniz. Yabacı dil seviyenizi bilmiyorsanız bize info@temadil.com adresinden mail atarak seviyenizi öğrenebilirsiniz.

 • Çalışma Saatleri Düzensiz Olanlara

  İşi gereği akşamları çalışmak zorunda olan adaylar için uygun bir programdır.

 • Uygun Fiyatlı Program Arayanlara

  Programımız sınav ekonomik bir programla sınava hazırlanmak isteyen adaylar için uygundur.

Öğrenci Yorumları

YÖKDİL sınavı için online eğitim programına katılmam, online eğitime dair artan sempatimi daha da pekiştirdi. Yöntem ve araçların bir sınıf ortamına mahkum olmadan eğitimi alma imkanı vermesi en faydalı özellik. Zamanında katıldığınız canlı eğitimler tam etkileşimli bir sınıf ortamı sunduğu gibi, zamana bağlı olmaksızın eski dersleri daha sonra da alabilirsiniz. Savaş ve Seçkin hocaların titiz çalışmasıyla oluşturulmuş deneme sınavları ve testler de eğitimin tercih edilmesinde öne çıkan artılardan. Tüm bunların sınav sonucumu doğrudan etkilediğini düşünüyorum.

İskender G.İK Müdürü

Öncelikle TemaDil ekibine çok teşekkür ediyorum. Dersler çok güzel ve verimliydi. Bu kadar kisa sürede bana bu kadar yol aldirilmasina çok şasırdım. Savaş hocamı zaten tanıyorum, alanında en iyilerindendir. Onun referansıyla derslere katıldım tabiki yanılmadim çok memnun oldum aldığım eğitimden. Bu kadar kısa zamanda harika performans oldu benim icin:)

Buse Y.Öğrenci

Temadil YÖKDİL programına katılmak çok kolaydı ve benim açımdan güzel bir program oldu. Sınava yönelik son zamanlarda yapılan çalışmalar aklımda çok rahat bir şekilde kaldı ve sınavda çok büyük bir avantaj elde etmemi sağladı. Süreç çok hızlı ve çok kolay ilerledi. Canlı ders saatleri katılım için çok uygun ve dersleri fırsat buldukça tekrar izlemek çok büyük yarar sağlıyor. Aynı zamanda siteye yüklenen testler ve vocabulary log bölümü kelime bilgime çok yardımcı oldu. Sanki özel ders alıyormuşum gibi hissettim bütün süreç boyunca. Hocaların verdiği tüyolar soruları rahatça çözmemi sağladı.

Mehtap B.Mezun

Bence gayet faydalı bir programdı. Verimli bir süreç geçirdik. Online dersin konforlu olmasından dolayı verimi artırdığını anladım.

Irmak B.Akademisyen

TemaDil’ in YÖKDİL programını çok yararlı ve ilerletici olarak nitelendirebilirim. Savaş ve Seçkin Hocaların sınavın özüne yönelik açıklamalarından çok yararlandım. Akademik kariyer için çok önemli olan bu dönemeci başarı ile aşmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Saim A.Akademisyen

Online eğitimi kesinlikle tavsiye ederim. Tecrübeli hocalarımızla bu sistemin faydasını bizzat görme fırsatım oldu. Teşekkürler ederim.

Gülay K.Akademisyen

YÖKDİL Programı, testleri tekrar etme, sonuçlarını anında görme ve tüm dersleri geriye dönük izleme imkanı verdiğinden özellikle yoğun iş temposunda çalışanlar için son derece yararlı. Özenle seçilmiş örnek soruları çözdükçe hız kazanılması ve derslerde tekniklerin öğrenilmesi kişinin kendine olan güvenini artırması açısından da çok faydalı. Eğitmenlerin ellerine sağlık, herkese tavsiye ediyorum.

Serap O.Akademisyen

Eğitime dahil olduğumda ilk defa online ders deneyimi yaşayacağım için bazı çekincelerim vardı. Bağlantım koparsa, sisteme giremezsem, sıkılırsam, soru soramazsam gibi ancak bunların hiçbirisi ile karşılaşmadım.
Aksine sistem iyi tasarlanmışdı, hocaların anlatımı akıcıydı ve sorduğum bütün soruların cevabını anlık olarak aldım.

En önemlisi de sınav çok iyi analiz edildiği için, içerik çok iyi oluşturulmuştu. Derslerde üzerinde durulanların neredeyse hepsi ile sınavda karşılaştım. Özellikle Seçkin Hoca’nın üstüne basa basa söylediği carry out ile sınavda karşılaştığımda yüzümde bir gülümse oldu ve doğru cevabı işaretledim.
Muhteşemsiniz teşekkürler.

Nagehan U.Akademisyen

TemaDil’in uzaktan eğitim sistemi öğretici, güncel ve sonuç odaklı olmasının yanında her an erişilebilmesi yönü ile de fark yaratıyor. Hocaların özellikle YDS ve YÖKDİL uzmanlıkları adayı aşamalı olarak ve optimum zamanda sınava hazırlıyor. Sistemin dinamik yapısı teşvik edici ve son derece kullanıcı dostu. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Murat Ç.Akademisyen

TemaDil’in tecrübeli kadrosunu uzun yıllardır tanıyor olmam nedeniyle programa olan güvenim daha en başından tamdı. Ancak genç kuşak kadar bilişim dünyası ile iç içe olmayışım nedeniyle eğitim metodunun bana uygun olmadığını düşünerek programa ön yargılı olarak sadece kendimi denemek için başladım. Hatta zamanlama sorunu yaşadığım için de bütün dersleri online olarak değil ancak sonrasında kayıtlardan takip edebildim. Ancak şu kadarını söyleyebilirim, çok pratik ve kitaptan soru çözmekten çok daha eğlenceli bir programla tanışmış oldum. Bu programla birlikte online eğitime dair bütün önyargılarım yıkıldı diyebilirim. 1 aylık bir uğraşla dil puanım 15 puan birden yükseldi. Kaldı ki bu program sadece sınava yönelik olarak değil; aksine başlangıç, orta ve ileri düzeyde İngilizce eğitimlerinde çok daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Etrafımdaki pek çok kişiye tavsiye ettim. Pek çok kişi şu anda yeni program duyurularını bekliyor diyebilirim. Ben bir ayda bu kadar farkını gördüysem uzun soluklu bir programla nasıl bir sonuç alınır düşünemiyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler…

Aylin G.Özel Kalem Müdürü

Seçkin ve Savaş hocayı  önceden tanıyorum, özellikle standart sınavlara hazırlık konusunda alanlarında en iyi hocalar diyebilirim. YÖKDİL ve YDS eğitimlerini online platformda vermeye başladıklarını öğrenince hemen kayıt yaptırdım. Bir aylık yoğun bir eğitimden sonra beklediğim skorun 10 puan üzerinde aldım. Çok teşekkür ediyorum.

Güneş K.Yüksek Lisans Öğrencisi

TEMADİL ile ilk eğitimim yoğun ve yorgun bir İngilizce hazırlık süreci içinde başlamıştı. İstanbul’un bir ucundan bir ucuna eğitim almaya sırf muhabbetlerini sevdiğim, fikirlerimi özgürce konuşabildiğim güler yüzlü hocalarımı görmeye gidiyorum dersem tamamen yalan olur. Tabi ki çok büyük katkısı var bunların ama asıl mesele eğitimi çok boyutlu algılayabilir olmamı sağlamaları ve “garabet, dayatma, zorba ” İngilizceyi bana sevdirmeleridir. İnandığım en temel şey sevmeden hiçbir şeyin öğrenilemeyeceği yönünde. Ne var ki oldukça büyük bir eşiği atlamış olmakla birlikte bir müddet eğitimime ara verdiğim sırada TEMADİL online eğitim sürecine başladı. Gerçi online eğitim fikri ısınamadığım ve faydasız gördüğüm bir noktaydı. Ama sanal algısı yaratmayan hatta iletişim gücünü hissettiğim bir eğitim oldu YÖKDİL hazırlık kursu. Ayrıca ne büyük bir konformuş hocalarımı  bu online sistemle bulunduğum tüm sosyal ortamlara götürebiliyor olmam. Ama her şeyden önemlisi bu eğitimin en güzel yanı ve tabii ki sektördeki diğer eğitimlerden farkı İngilizce algısının ve sınavlardaki taktik savaşının aynı anda eğitimin içinde yer almasıdır. Bir yandan öğrenmeyi sağlamaya çalışan hocalarımız (ki bu iş öğrenmeden olmuyor) diğer yandan da vakit kazandıracak taktiklerle hızımızı arttırmaya çabaladılar.  En nihayetinde kağıt kalem gerektirmeyen ağırlığı olmadan toplu taşımada bile kullanabildiğim sistemdeki  bol bol materyal ile ve tekrar tekrar izlediğim derslerle  ulaşmak istediğim yeri de fazlasıyla geçtim. Bitti mi eğitim hayır yeni başlıyor …

AYRICA merakla online conversation club bekliyorum.

Mefule F.İstatistikçi