Paket Seç

Üyelik süresi

YÖKDİL canlı eğitim programı YÖKDİL sınavına 3 hafta kala başlayan ve 24 ders saati süren bir sınav hazırlık programıdır. Bu eğitimde soru çözümleri, soru türlerine göre izlenmesi gereken taktikler üzerinde durulmaktadır.

YÖKDİL canlı eğitim programı sınavda test edilen soru tipleri ve adayların bu sorulara kısa sürede doğru yanıt verebilmesi için uygulaması gereken taktikler üzerinde durmaktadır. Sınav tarihinden 3 hafta önce başlayacak program hafta içi dört gün yapılacak ve alana özel soru çözümleri yapılacaktır. Eğitimler kayıt altına alınacak ve sınav tarihine kadar eski dersler izlenebilecektir.

 

Program Başlangıç

20 Şubat Pazartesi

Ders günleri

Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe

Ders Saatleri

20:00 - 21:30*

*Eğitimler Fen & Sağlık Bilimleri ve Sosyal Bilimler olmak üzere iki ayrı sınıfta yapılacaktır.

 

Eğitmenler

YÖKDİL Sağlık ve Fen Bilimleri : Seçkin Girgin

YÖKDİL Sosyal Bilimler: Dr. Savaş Girgin

 

*Eğitime 33 videodan oluşan temel dilbilgisi paketi dahildir. 

*Bu eğitim 2023 YÖKDİL/1 sınavı için geçerlidir ve eğitim 24 saat sürmektedir. YÖKDİL/2'yi kapsamamaktadır.

 

Örnek Ders

 

Ödemeyi yaptıktan yaklaşık bir dakika sonra işleminiz onaylanacaktır. Eğitim kayıt altına alınacak ve YÖKDİL sınav tarihine kadar eski dersler sistem üzerinden izlenebilecektir. Üyelik süresince eğitimleri istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Sistemimizi incelemek ve ücretsiz içeriklerimizden faydalanmak için hesap oluşturabilirsiniz. Temadil Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile paylaştıklarını tespit ettiği takdirde hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir. Kredi kartına vade farksız 3 taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde sistem otomatik olarak kullanıma açılmaktadır. EFT ile yapılan ödemelerde eğitim ücreti hesaba yatırılınca sistem kullanıma açılacaktır. Hesap Bilgileri: TemaDil Eğitim Danışmanlık ve Yayımcılık Hizmetleri LTD. ŞTİ. TR420011100000000107158271 Kolay Adres: info@temadil.com

Ders Paketi Seç

Üyelik süresi

Demo Ders

Bu kısımdan ders tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz